Ekspres Jura E8 w nowej odsłonie. Co przynosi kolejna wersja?

2021-01-26 6:37 Materiał sponsorowany

Ekspres E8 marki Jura to flagowy produkt szwajcarskiej firmy, który podbił serca tysięcy osób na całym świecie. Ten kultowy model, w ulepszonej formie, wyposażony w najnowocześniejsze funkcje wraca – i to w trzech wersjach kolorystycznych! Czym ekspres E8 (EB) różni się od swojego poprzednika?

Ekspres automatyczny Jura
Autor: materiały prasowe Jura Ekspres automatyczny Jura E8 (EB)

Spis treści

  1. Kultowy model Jura E8 w nowej odsłonie
  2. Kawa w wersji premium
  3. Inteligentny i intuicyjny – ekspres, który myśli o tobie
  4. Atrakcyjny, odświeżony design

Kultowy model Jura E8 w nowej odsłonie

Już od stycznia 2021 na rynku pojawią się trzy odsłony znanego i cenionego ekspresu E8 marki Jura. Wielbiciele wysokiej jakości specjałów kawowych będą mogli nabyć wzbogacony o wiele przydatnych funkcji model E8 (EB) aż w trzech wersjach kolorystycznych: Piano White, Moonlight Silver oraz Dark Inox.

Co ma do zaoferowania ekspres Jura E8 (EB)? Kawoszy na pewno ucieszy możliwość przygotowania aż 17 specjałów kawowych, w tym aromatycznego espresso, lekkiego cappuccino czy modnego cortado! Osobom lubiącym delikatne, długo parzone napoje kawowe na pewno posmakują kawy Barista i Lungo Barista. Natomiast funkcja ExtraShot, w którą został wyposażony ekspres Jura E8 (EB) pozwoli dodać więcej mocy i intensywności kawom takim jak flat white, cappuccino czy latte macchiato. Przy takim bogactwie wyboru, każdy miłośnik kawy, niezależnie od preferencji czy potrzeb znajdzie coś dla siebie.

Ekspres automatyczny Jura
Autor: materiały prasowe Jura Ekspres automatyczny Jura E8 (EB)

Kawa w wersji premium

Model E8 (EB) został wyposażony w wiele funkcji dotychczas dostępnych jedynie w ekspresach klasy premium. Szwajcarski produkt wynosi proces przyrządzania kawy na wyższy poziom między innymi dzięki profesjonalnemu młynkowi Aroma, który zapewnia doskonały efekt mielenia. Co więcej, innowacyjna technologia mielenia ziaren sprawia, że podczas pracy młynka Aroma uwalnia się nawet 12.2% więcej aromatu.

Z kolei Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) w ekspresie E8 (EB) dba o to, by smak małych kawowych specjałów był pełny i wyrazisty. Zapewnia on również inteligentne podgrzewanie w celu uzyskania jak najlepszej temperatury, dostosowanej do konkretnych napojów.

Z najnowszym modelem ekspresu Jura żaden typ kawy nie jest trudny do przygotowania. Czy jest to lekkie jak piórko cappuccino, czy intrygujące cortado – ekspres E8 (EB), niczym prawdziwy barista, dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół przygotowywanego napoju.

Ekspres automatyczny Jura
Autor: materiały prasowe Jura Ekspres automatyczny Jura E8 (EB)

Inteligentny i intuicyjny – ekspres, który myśli o tobie

By jeszcze bardziej ułatwić obsługę ekspresu, specjaliści Jura opracowali przejrzysty interfejs z kolorowym menu i sześcioma przyciskami. Użytkownik ekspresu E8 (EB) może sam moderować menu i np. dostosować ustawienia produktów i ich indywidualne umiejscowienie na ekranie. Może zadecydować, czy nazwy produktów mają być wyświetlane, czy ukryte. Dzięki tym opcjom, użytkowanie ekspresu Jura jest jeszcze przyjemniejsze. Ponadto, wszystkie informacje dotyczące ekspresu, przede wszystkim obsługi i konserwacji urządzenia są wyraźnie widoczne na wyświetlaczu!

Ekspres automatyczny Jura E8 (EB) został wyposażony w jeszcze inną, niezwykle przydatną funkcję ułatwiającą przygotowywanie kawowych specjałów. Sztuczna inteligencja w ekspresie analizuje, które specjały użytkownik przygotowuje najczęściej i pokazuje 2 lub 4 na ekranie startowym. W efekcie możemy w kilka sekund wybrać ulubioną kawę bez ustawiania dodatkowych parametrów.

Mówiąc o oszczędności czasu, nie można nie wspomnieć o czyszczeniu systemu mlecznego za pomocą jednego przycisku. Nie trzeba się już obawiać uciążliwego szorowania poszczególnych elementów spieniających mleko – ekspres E8 (EB) wszystkim się zajmie, a my możemy się zrelaksować, popijając ulubioną kawę. To się nazywa wygodne życie!

Ekspres automatyczny Jura
Autor: materiały prasowe Jura Ekspres automatyczny Jura E8 (EB)

Atrakcyjny, odświeżony design

Ale, ale! Chwaląc nowy ekspres E8 (EB), należy również wspomnieć o jego wyglądzie, ponieważ to z niego słyną produkty marki Jura. Szwajcarska precyzja wykonania, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i atrakcyjny, minimalistyczny design – taki właśnie jest najnowszy ekspres automatyczny E8 (EB). Jego funkcjonalność i trzy uniwersalne wersje kolorystyczne sprawiają, że bez problemu urządzenie można dopasować do każdego wnętrza, do każdej kuchni. A zatem, kto ma ochotę na filiżankę pysznej kawy?

Więcej o ekspresach marki Jura na stronie https://pl.jura.com/pl

Kawa idealna: akcja specjalna Urzadzamy.pl
Ekspres automatyczny Jura

Autor: materiały prasowe Jura

Ekspres automatyczny Jura E8 (EB)

Czym, jak i gdzie parzyć kawę, by delektować się doskonałym smakiem i bogatym aromatem, a jednocześnie czuć upragniony przypływ energii? Zapytaliśmy o to ekspertów. Poznaj ich rekomendacje oraz trendy ze świata kawy na rok 2021. Obejrzyj też najpiękniejsze nowe ekspresy, dzięki którym poranne espresso albo wieczorne cappuccino zyskuje wyjątkowe walory.