BIAŁA KUCHNIA w stylu retro: klasyczna kuchnia z duszą

2013-09-25 17:14

Biała kuchnia w nowoczesnym wydaniu sprzyja celebrowaniu wspólnych, romantycznych kolacji. Właściciele wraz z architektem wnętrz zadbali o niezbędne detale w aranżacji kuchni: schowane w ścianie meble kuchenne obwiedzione postarzaną ramą, oryginalny świecący okap, stylizowane meble do jadalni. Tak powstała elegancka, biała kuchnia w klasycznym stylu.

Spis treści

  1. Biała kuchnia: stylowe meble kuchenne
  2. Biała kuchnia z jadalnią

Minęło już pół roku, odkąd się wprowadzili do nowego mieszkania, a souveniry nadal są w ukryciu. Gospodarze polubili ład w swojej kuchni. Aranżacja kuchni jest klasyczna, a uroku dodają jej piękne detale, takie jak świecący okap kuchenny zdobiony kryształami Swarovskiego czy cementowa, postarzona sztukateria obramowująca lśniąco biały front szafy kuchennej. Biała kuchnia została urządzona stylowo i z gustem.

Biała kuchnia: stylowe meble kuchenne

Od szafy w kuchni zaczęło się projektowanie wnętrza. Hanna Kłyk - architekt wnętrz - przyznaje, że pomysł na aranżację kuchni i jej zabudowę przywiozła z targów w Mediolanie. Olśniło ją tam ogromne nowoczesne łazienkowe lustro umieszczone w postarzonej ramie. Przypominało zjawiskowy obraz. Od tej chwili szukała wnętrza, w kórym mogłaby zrealizować coś podobnego. Nowoczesne małżeństwo lubiące stylowe gadżety spadło jej więc z nieba. Zproponowała im nietypową stylową aranżację i tak powstała biała kuchnia retro.

Biała kuchnia z jadalnią

Widoczna z jadalni i salonu wysoka zabudowa kuchni wygląda jak ściana obwiedziona sztukaterią. Minimalistyczne białe meble kuchenne (uchwyty są w podcięciach) wykonała firma HTH. Tam też kupiono okap firmy Elica, który wszyscy biorą za lampę. I słusznie, ponieważ urządzenie łączy w sobie obie te funkcje. Sztukateria powstała współcześnie. Została postarzona, podobnie jak podłoga. Stylowe wyposażenie jadalni (stół, krzesłaoraz szafki) pochodzi ze sklepu Lawenda. Nadaje przechowywanym w nich rzeczom dyskretny urok tradycji. Biała kuchnia może być inspiracją do niejednego wnętrza.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE