Beżowa kuchnia: 20 inspiracji na jasne kuchnie

2015-05-18 16:44

Beżowa kuchnia jest przytulna i rozświetlona. Prezentujemy jasne kuchnie w kolorze kremowym. Podpowiadamy, jak łączyć beżowe ściany, beżowe meble kuchenne, czy beżowe dodatki w aranżacji wnętrz. W galerii 20 inspiracji na kremowe kuchnie.

Beżowa kuchnia obecnie rzadko pojawiają się w aranżacji mieszkań. Kolor beżowy w kuchni został wyparty przez białe meble kuchenne. Jeśli szukacie inspiracji na przytulną aranżację kuchni, obejrzyjcie naszą galerię zdjęć, wybraliśmy 20 jasnych kuchni w kolorze kawy z mlekiem.

Zobacz: Przechowywanie w kuchni: ergonomiczne systemy w szafkach kuchennych >>>

Beżowa kuchnia: aranżacje w ciepłych kolorach

Beżowe kuchnie są przytulne, rozświetlone, ciepłe i eleganckie. Często kolor beżowy w aranżacji kuchni jest łączony z innymi odcieniami: białym, szarym, fioletowym, ciemnobrązowym. Najczęściej beżowe kolory w kuchni pojawiają się jako barwa frontów mebli kuchennych lub jako kolor ścian. W projektach kuchni wiele osób decyduje się też na beżowe szkło na ścianie nad blatem oraz beżowe płytki na podłodze. Beżowy należy do palety barw natury. Ładnie komponuje się z drewnem oraz okładzinami z kamienia. Choć jest to kolor neutralny, to wbrew pozorom nienudny. Występuje w wielu odcieniach: od bardzo jasnych, kremowych, po brązowe. Kolor beżowy zmienia nasycenie w zależności od światła i sąsiadujących odcieni. Jest to kolor w kuchni, który rozświetla i dodaje przytulności.

Polecamy: W rytmie natury. Brązowy kolor w pokoju >>>

 

Beżowe kuchnie są jasne i mogą być urządzone zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym, czy glamour. Jeśli kuchnia jest niewielkia, jej kolorystyka powinna być utrzymana w jasnych tonacjach. Musi też być dobrze oświetlona. Wszystko to nada aranżacji wnętrza lekkości i optycznie powiększy kuchnię. Żeby przełamać monotonię koloru beżowego, można zastosować mocniejsze akcenty w wybranych materiałach wykończeniowych i dodatkach.

Nie przegap: Surowa uroda betonu: płyty architektoniczne do wnętrz >>>

Beżowa kuchnia - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz, jak prezentuje się beżowa kuchnia z różnymi dodatkami. Oto galerie, którymi możesz inspirować się podczas urządzania swojej kuchni.

Więcej: Kolory w nowym mieszkaniu: meble, dodatki. Jak je razem zestawiać? >>>