Kuchnia klubowa, czyli nowoczesna aranżacja wnętrz

Kuchnia została połączona z jadalnią i pokojem dziennym. W aranżacji wnętrza postawiono na prostą zabudowę kuchenną i kontrastowe kolory. Różowa, stylowa lodówka stoi w pobliżu zielonej ściany. Aby zachować spójność, szafki kuchenne są białe, a stół szklany.

Kuchnia klubowa
Kuchnia klubowa
Kuchnia klubowa
Kuchnia klubowa
Kuchnia klubowa

Od początku nie było wątpliwości co do kierunku, w jakim rozwinie się aranżacja kuchni. Kuchnia miała być nowoczesna i przestronna. Kuchnia z jadalnią i pokojem tworzy wspólną otwartą przestrzeń dzienną. Różowa lodówka w konwencji lat 60. to ważny element w aranżacji wnętrza nowoczesnej kuchni, właścicielka podporządkowała jej cały wystrój kuchni, wybierając szafki i blat w kolorze bieli i grafitowej czerni.

Kolory w kuchni: nowoczesna aranżacja

Kolorystyczne koncepcje koloru w kuchni, który będzie pasował do słodkiego różu (w takim kolorze jest lodówka) zmieniały się jak w kalejdoskopie. Ideałem to tej nowczesnej aranżacji kuchni okazała się soczysta zieleń ścian. Zdaniem właścicielki, tylko wybierając ulubione przedmioty, miksując stare z nowymi czy markowe z masowymi, można stworzyć nowoczesne wnętrze z charakterem.

Nowoczesna kuchnia: meble kuchenne

Nowoczesna zabudowa kuchenna (Finomeble) poprowadzona wzdłuż jednej ściany mieści wszystkie niezbędne do wygodnego gotowania sprzęty, nawet specjalną chłodziarkę do wina, którego smakoszką jest gospodyni. Stół i krzesła w kuchni są z IKEA, sąsiadują bez kompleksów z droższym wyposażeniem firmy Smeg (lodówka).

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Aleksandra Stępnikowska Zdjęcia: Piotr Mastalerz

POLECANE ARTYKUŁY