Projekt kuchni glamour jest ciekawy i oryginalny. Kuchnia mieści się w dużym starym domu i jest przestronna. Czarne połyskujące elementy mebli kuchennych i wykończenia dobrze komponują się z bielą ceglanej ściany oraz kolorem mebli z jasnego drewna.

Projekt kuchni: marmur i glamour

Wyspa kuchenna została przykryta granitowym blatem, dzięki czemu stała się wygodnym miejscem do spożywania posiłków dla całej rodziny. Kuchnia jest dobrze doświetlona – ma wysokie, duże okna. Ciekawe wykończenie ściany nad wyspą – ceglana ściana pomalowana na biało – podkreśla ciemny, ozdobny żyrandol w stylu glamour, który dodatkowo przydaje kuchni pałacowego charakteru.

Projekt kuchni: połysk

Grafitowa mozaika nad ciągiem roboczym łudzi oko trójwymiarem. W projekcie kuchni zastosowano elementy szafek z czarnego szkła, które zwielokrotniają przestrzeń. Blat to płytki podłogowe wykończone listwą dekoracyjną. Klucz w ramce ma 150 lat. Otwierał pierwsze drzwi domu właścicieli.

Projekt kuchni jest kobiecy i bardzo szykowny. Udało się go uzyskać dzięki pomysłowemu połączeniu błyszczącej czerni z bielą i ciepłym brązem.