Aranżacja kuchni: jak zadbać o detal w białej kuchni w stylu nowoczesnym? Inspiracje!

Biała kuchnia to idealny przykład stylu nowoczesnego. Biała kuchnia to przykład idealnego wykorzystania przestrzeni przy jednoczesnej wyjątkowej dbałości o detal. Bo to właśnie detal stał się głównym bohaterem aranżacji kuchni w stylu nowoczesnym!

Ciekawe detale w aranżacji kuchni
Wysoka zabudowa to duzo miejsca do przechowywania w kuchni
Proste fronty w stylu nowoczesnym w białej kuchni
Waski blat przy oknie wn kuchni - ciekawy detal
Ładny detal w miejscu połączenia kuchni z salonem

Biała kuchnia należąca do powiększającej się rodziny to przykład czystego stylu nowoczesnego. Architekt wnętrz ze STUDIO POTORSKA, zadbała o dosłownie każdy detal. Dzięki gładkim frontom szafek przestrzeń jest wykorzystana idealnie, a ciekawe pomysły na aranżacyjne detale warte są dokładnego przyjrzenia się. Szczególnie ciekawie została zaaranżowana ściana z oknem…

Aranżacja kuchni: pomysły na meble warte uwagi

Biała kuchnia mogłaby stanowić zupełnie osobne pomieszczenie, oddzielone drzwiami od salonu. Jednak właściciele wspólnie z architekt wnętrz ze STUDIO POTORSKA postanowili inaczej. W efekcie powstała biała kuchnia częściowo otwarta na salon w stylu nowoczesnym.  Pomysłem wyróżniającym aranżację kuchni spośród innych jest wąski blat przy oknie balkonowym. Można przy  nim wypić poranną kawę z „widokiem”, zjeść szybkie śniadanie lub wygodnie rozłożyć książkę kucharską podczas gotowania – będzie bezpieczna! Kto by nie chciał takiego miejsca w kuchni? Do wspólnego posiłku cała rodzina może usiąść przy znajdującym się opodal wygodnym stole w salonie. Innym ciekawym rozwiązaniem wyróżniającym tę białą kuchnię są liczne półki i wnęki. Nie dość, że ułatwiają przechowywanie nietypowych rzeczy, wykorzystują cenną przestrzeń do maksimum, są po prostu bardzo ładne! Równo poukładane butelki wina w wąskich przegródkach, ozdobne kuchenne drobiazgi świadczą o dbałości o szczegóły właścicieli tego mieszkania w stylu nowoczesnym.

Zobacz: jak idealnie wykorzystać przestrzeń w kuchni?

 

Aranżacja kuchni: perfekcyjnie zorganizowana biała kuchnia

Biała kuchnia, w mieszkaniu właśnie powiększającej się rodziny, to kwintesencja stylu nowoczesnego. Zabudowa kuchenna zajmuje dwie dostępne ściany. Dzięki rozbiciu aranżacji kuchni na dwie strefy – jedna to typowa z podziałem na szafki dolne i górne wraz z blatem roboczym, druga – umieszczona za szybem wentylacyjnym – wysoka zabudowa mieszcząca lodówkę, piekarniki i szafy cargo - jest mnóstwo miejsca zarówna do pracy jaki i do przechowywania. Dzięki zupełnie gładkim frontom szafek górnych możliwa była jednolita zabudowa. Jest to idealny sposób, bardzo w stylu nowoczesnym na optymalne, a zarazem wyjątkowo eleganckie wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Ostatnio zresztą nastąpił powrót do takiej właśnie aranżacji kuchni w stylu nowoczesnym. Połączenie trzech kolorów – koloru białego, czarnego i drewna sprawi, że kuchnia będzie długo cieszyła właścicieli swoją świeżością  i szykiem.

 

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Zdjęcia: materiały prasowe

POLECANE ARTYKUŁY