10 kremowych kuchni, które podbiły Pinteresta. Oto najchętniej zapisywane zdjęcia

2022-10-03 14:45

Chociaż ostatnio powoli modne stają się meble kuchenne o kolorowych frontach, to wciąż wiele osób stawia na bezpieczną klasykę: biele i kremy. Zobacz 10 kremowych kuchni, które podbiły Pinteresta, i dowiedz się, z jakimi uchwytami je łączyć.

Kremowa kuchnia
Autor: Ballingslöv

Dzięki jasnym kolorom łatwo stworzyć przytulną, klasyczną przestrzeń, której poziom energii można stopniować za pomocą dodatków, tapet czy po prostu kolorowych ścian. Kremowe i białe szafki w kuchni są niczym płótno, z którym możesz zrobić dosłownie wszystko, aby uzyskać zadowalający cię efekt. Pozwalają również na częstsze zmiany. Za pomocą kilku dodatków będziesz w szybki sposób mógł całkowicie odmienić swoje wnętrze.

Czy kremowe szafki są modne?

Moda to coś, co przychodzi i odchodzi. Tymczasem kremowe szafki w kuchni to już ponadczasowa klasyka. Niezależnie od tego, czy stawiasz na nowoczesne czy bardziej konwencjonalne wzory, sprawdzi się zawsze i wszędzie.Pasują do niej naturalne odcienie: biel, szarość, czerń czy brązy, ale tak naprawdę pozostawia spore pole do popisu i własnej inwencji. Kremowe szafki dają przytulniejszy efekt niż czysta biel czy szarość. Twoja kuchnia będzie jeszcze milsza, jeśli dodasz do niej drewniane akcenty, w postaci blatu czy desek do krojenia opartych o ścianę czy po prostu stołu i krzeseł.

Czy białe blaty pasują do kremowych szafek?

Chociaż to połączenie brzmi nieco mdło, to jednak poniższe zdjęcia potrafią przekonać sceptyków. Krem i biel doskonale się łączą, a jednocześnie… stanowią wyjątkowy kontrast, dając wyrafinowany efekt.

Jakie gałki do kremowych szafek?

Wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Gałki lub uchwyty w złotym czy mosiężnym kolorze przyciągną wzrok i nadadzą kuchni bogatszy wygląd, białe pozwolą ci osiągnąć monochromatyczny efekt, a czarne - nowoczesny. 

10 kuchni, które rządzą na Pintereście

W poniższej galerii znajdziesz kremowe kuchnie, które najczęściej były zapisywane przez użytkowników Pinteresta na ich prywatnych tablicach. Jak widać, najbardziej podobają się