Tak mieszkają Wojtek Gola i Sofi. Luksusowy apartament w samym centrum Warszawy robi wrażenie!

2024-02-12 14:23

Jak mieszka Wojtek Gola? Jego luksusowy apartament w samym centrum Warszawy robi wrażenie. O życiu w takich warunkach marzy niejedna osoba! Popularny polski influencer, biznesmen i włodarz Fame MMA zaprosił do swojego "kącika" kamery. Z okna jego luksusowego apartamentu roztacza się widok na centrum stolicy, w tym Pałac Kultury i Nauki.

O tym, że Wojtek Gola ma mieszkanie na Złotej 44, wiadomo nie od dziś. Włodarz Fame MMA jest doskonałym biznesmenem, który w zaledwie kilka lat zbudował generujące milionowe przychody imperium. Gola postanowił przypieczętować status orientującego się w potrzebach rynku przedsiębiorcy, decydując się na zakup mieszkania przy Złotej 44 w Warszawie, gdzie swoje luksusowe apartamenty posiadają też m.in. Joanna Krupa i Robert Lewandowski. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Warszawy, a z ona widać będący dla wielu symbolem stolicy Pałac Kultury i Nauki. Wnętrze, którego właścicielem jest jeden z najpopularniejszych aktualnie influencerów, jest bardzo nowoczesne. Dominują w nim odcienie bieli i szarości. Uwagę przykuwa sporych rozmiarów niebieska kanapa i zasłony w tym samym kolorze.

Wojtek Gola ma papiery na bycie HETERO. Plotki o biseksualizmie doprowadzały go do szału!

Konferencja FAME 06.02.2024

Mieszkanie Wojtka Goli - tak żyje z Sofi

O Wojtku Goli jest ostatnio głośno za sprawą jego związku z Sofi. Media szczególnie mocno rozgrzewa fakt, że biznesmen jest starszy od swojej partnerki o 16 lat. Zakochani zdają się jednak nie przejmować komentarzami i celebrują wspólne chwile w ponad stumetrowym apartamencie z widokiem na panoramę Warszawy. To właśnie tam mieści się centrum dowodzenia włodarza Fame MMA. Spójrzcie tylko na ten gigantycznych rozmiarów ekran od komputera! Gola, jak przyznał w rozmowie z AKPĄ, nie wiąże jednak swojej przyszłości ze Złotą 44.

Nasz związek wkroczył w kolejny etap. Kończę budować dom, do którego niebawem się przeprowadzamy i oboje cieszymy się, że będziemy mieć większą przestrzeń, spokój i własny ogródek - wyznał.

Zdjęcia apartamentu znajdziecie w zamieszczonej powyżej galerii.

Listen on Spreaker. Źródło: Tak mieszkają Wojtek Gola i Sofi. Luksusowy apartament w samym centrum Warszawy robi wrażenie!