Tak mieszka Sylwia Madeńska. Zobacz, jak urządziła się tancerka znana z "Love Island"

2023-09-21 11:53

Sylwia Madeńska to uczestniczka historycznej, pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości". Jak dziś wygląda jej życie? Tancerka niedawno zaprosiła do swojego domu ekipę AKPY i pokazała im wnętrze swojego mieszkania. Zobacz, jak urządziła się gwiazda "Love Island".

Spis treści

  1. Kim jest Sylwia Madeńska?
  2. Gdzie i jak mieszka Sylwia Madeńska?
  3. Tak wygląda mieszkanie Sylwii Madeńskiej
  4. Zobacz, jak wygląda mieszkanie Sylwii Madeńskiej

Kim jest Sylwia Madeńska?

Sylwia Madeńska to zawodowa tancerka i zwyciężczyni 1. edycji programu "Love Island. Wyspa miłości". Po główną nagrodę sięgnęła z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym przez pewien czas tworzyła zgrany duet i było między nimi bardzo gorąco! Ich związek to już jednak przeszłość. Para rozstała się w nieprzyjemnej atmosferze, wzajemnie obrzucając się błotem w mediach i tocząc zaciętą batalię o psa! Warto wspomnieć, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zatańczyli razem w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To właśnie na planie tanecznego show Polsatu przechodzili kryzys, a decyzja o rozstaniu zapadła po jednym z odcinków 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Zwycięzcy "Love Island" nie wycofali się jednak z tanecznej rywalizacji - profesjonalizm zachowali do końca, starając się nie przenosić spraw prywatnych na parkiet.

Tancerka towarzyszyła także w krótkiej tanecznej drodze detektywowi Krzysztofowi Rutkowskiemu w 2022 roku. Obecnie Sylwia Madeńska jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w polskim show-biznesie, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 250 tysięcy osób. Po burzliwym rozstaniu, tancerka zaczęła inwestować swój czas, energię i pieniądze w siebie. Jesienią 2022 r. odebrała klucze do własnego mieszkania.

Gdzie i jak mieszka Sylwia Madeńska?

Sylwia Madeńska kupiła mieszkanie na warszawskich Włochach. Klucze odebrała poprzedniej jesieni, jednak dopiero teraz udało się jej się zakończyć prace remontowe.

W mieszkaniu, które wynajmowałam, kończyła mi się umowa, dlatego jak najszybciej zdecydowałam się wprowadzić do zakupionej nieruchomości, będącej w stanie surowym. Jedynym gotowym pomieszczeniem była łazienka. W kuchni nie miałam nawet zlewu, nie mówiąc o podstawowych sprzętach, a spałam na dmuchanym materacu. To był trudny czas, jednak zmotywowało mnie do szybkiego działania - zdradziła w rozmowie z AKPĄ Sylwia.

Tak wygląda mieszkanie Sylwii Madeńskiej

Ile m2 ma mieszkanie Sylwii Madeńskiej? Tancerka zdecydowała się na zakup 44-metrowego lokum, które urządzone zostało w minimalistycznym, a zarazem bardzo nowoczesnym stylu. "Choć mam w sobie duszę artystyczną, to mój umysł jest raczej ścisły. W zagospodarowaniu przestrzenią pomogła mi architektka Magda z "IdeabyMag", której zawdzięczam to sprytne rozmieszczenie i zobrazowanie mojego pomysłu. Zależało mi na tym, aby w mieszkaniu było ciepło, ale nowocześnie. Postawiłyśmy zatem na drewno i beton. Jeśli chodzi o kolory, to czerń i biel przełamałyśmy delikatnymi akcentami. Większość mebli była wykonana na zamówienie, dzięki czemu mieszkanie nie wygląda tak, jak z katalogu" - przyznała Sylwia.

W salonie połączonym z kuchnią znajduje się oryginalny stół jadalny, wygodna sofa w kolorze brudnego fioletu i stolik kawowy. W sypialni z kolei większą część powierzchni zajmuje dwuosobowe łóżko i ogromna szafa na ubrania. Ważnym elementem jest także 30-metrowy ogródek, w którym influencerka uwielbia spędzać czas, odpoczywając, pijąc kawę lub bawiąc się ze swoją ukochaną suczką Oreo, rasy shih tzu.

Warto wspomnieć także o łazience, która nieco przełamuje minimalistyczną kolorystykę wnętrz. Czarne płytki mają w sobie przysłowiowy pazur! "Czuję się szczęśliwa i spokojna. Cieszę się, że remont już za mną" - dodała Sylwia Madeńska.

Zobacz, jak wygląda mieszkanie Sylwii Madeńskiej

QUIZ PRL: Tych cudeniek z PRL-u już nie ma. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Najpopoularniejszy elektryczny „ogrzewacz do pomieszczeń firmy „Farel” zwany Farelką, był: