Tak mieszka Borys Szyc. Dom pełen drewna, przytulnego klimatu i dzieł sztuki

2023-08-27 2:04

Borys Szyc wraz z rodziną mieszka w bardzo klimatycznej części Warszawy. Aktor urządził swój dom z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. We wnętrzach królują ciepłe drewno, soczyście zielone rośliny i dzieła sztuki. Zobaczcie gniazdko Borysa Szyca!

Borys Szyc
Autor: instagram.com/jus_naglowska

Dom Borysa Szyca w Warszawie

Borys Szyc mieszka w przestronnym domu na Saskiej Kępie, jednej z najbardziej klimatycznych i uroczych części Warszawy. Dom aktora otacza duży ogród z wysokimi, rozłożystymi drzewami i krzewami, które zapewniają prywatność i odpoczynek od ciekawskich spojrzeń. 

Oprócz tego rodzina Szyców może w ciepłe dni odpoczywać na drewnianym tarasie, który na zdjęciach prezentuje się bardzo zachęcająco. Liczne doniczki z roślinami i kwiatami, drewniany stół, przy którym można zjeść posiłek lub popracować, dywan z motywem roślinnym zapewniający komfort stopom, a także oryginalne dodatki inspirowane kulturą Wschodu tworzą na tarasie niepowtarzalny klimat. 

Salon z jadalnią

Wnętrza domu Borysa Szyca urządzone są w jasnych, neutralnych barwach. Przeważają tu więc biele, beże i delikatne szarości. Mnóstwo jest także drewna, które ociepla pomieszczenia i wprowadza do nich przytulny, domowy klimat. 

Centralne miejsce w salonie zajmuje duży szary narożnik wyposażony w ozdobne poduszki z ciekawymi wzorami. Na ścianie nad sofą wiszą obrazy i grafiki, których w domu aktora nie brakuje. Widać, że Borys Szyc żywo interesuje się sztuką i udało mu się zgromadzić całkiem pokaźną kolekcję.

Na poniższym zdjęciu, ukazującym fragment jadalni, widzimy na przykład słynną Kompozycję geometryczną i Abstrakcję geometryczną autorstwa Henryka Stażewskiego.

W jadalni nie brakuje też roślin doniczkowych, efektownej białej konsoli w stylu retro, a także solidnego, drewnianego stołu, przy którym rodzina aktora chętnie wspólnie spędza czas. 

Salon i jadalnia bezpośrednio łączą się z kuchnią. Z części dziennej można też wyjść na taras. Ponadto, duże okna w salonie sprawiają, że pomieszczenie jest dobrze doświetlone i optycznie większe. 

Borys Szyc w kuchni

Kuchnia Borysa Szyca jest urządzona nowocześnie. Fronty szafek są białe, co świetnie kontrastuje z grafitowym blatem roboczym i drewnianymi dodatkami. Nutę koloru i energii do kuchennego wnętrza wprowadzają soczyście zielone rośliny i kolorowe dodatki. 

Do części prywatnej znajdującej się na pietrze prowadzą drewniane schody. Pod nimi aktor urządził kącik zabaw z półkami po brzegi wypełnionymi zabawkami. To królestwo małego Henryka. Prawda, że urocze?

Łazienka w bieli

Na zdjęciu opublikowanym przez żonę Borysa Szyca widzimy jedną z łazienek w domu aktora. Pomieszczenie jest utrzymane w bieli, a odrobinę kolory wprowadza pas płytek w czarne kropki. W łazience znajduje się przestronna kabina prysznicowa, a także pralka i suszarka bębnowa. 

Dom Borysa Szyca to przytulna przestrzeń, w której nie brakuje ciekawych dzieł sztuki, doniczek z roślinami, nowoczesnych rozwiązań i klimatycznych dodatków. To bez wapienia miejsce, w którym aktor i pozostali domownicy mogą poczuć się swobodnie i odpocząć od pełnego blasku fleszy życia. 

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE