Jak mieszka Maffashion? W 120-metrowym mieszkaniu zachwyca ściana w kuchni

2023-09-07 10:47

Maffashion zamieniła podwarszawską willę w Konstancinie na mieszkanie w centrum Warszawy o powierzchni 120 m kw. Blogerka chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych tym, jak mieszka. A jest na co popatrzeć! Jej mieszkanie to prawdziwe dzieło sztuki. Zobaczcie, jak mieszka Maffashion!

Spis treści

  1. Gdzie mieszka Maffashion? Ma mieszkanie w Warszawie
  2. Mieszkanie Julii Kuczyńskiej: jak wygląda?
  3. Jak mieszka Maffashion? Kuchnia
  4. Dom Maffashion w Warszawie: sypialnia
  5. Przeczytaj również:

Gdzie mieszka Maffashion? Ma mieszkanie w Warszawie

Swoje 120-metrowe „M” blogerka kupiła kilka lat temu i początkowo planowała przeznaczyć je na sesje zdjęciowe. Jak sama przyznała, nie spieszyła się z wykończeniem lokalu – teraz, gdy postanowiła przenieść się z synkiem do centrum stolicy, przyszedł czas na wykończenie mieszkania.

W ostatniej serii Q&A na Instagramie Maffashion przy okazji odpowiadania na pytania fanów, pokazała proces przeprowadzki i aranżacji swojego 120-metrowego gniazdka. Trzeba przyznać, że wnętrza naprawdę robią wrażenia i bez wątpienia doskonale prezentują się jako tło do zdjęć.

Mieszkanie Julii Kuczyńskiej: jak wygląda?

Mieszkanie Julii Kuczyńskiej utrzymane jest w jasnych kolorach. W salonie ściany zdobią eleganckie sztukaterie. Pełno tu również intrygujących mebli, ale uwagę szczególnie przykuwa ogromne lustro w białej, rzeźbionej ramie.

Puszysty dywan i wygodne, miękkie siedziska ocieplają salon i wprowadzają do niego przytulny klimat. Monotonię bieli przełamują rozłożyste zielone rośliny (m.in. palmy i zamiokulkasy).

Jak mieszka Maffashion? Kuchnia

Kuchnia bezpośrednio łączy się z salonem. W jej centrum stoi długi, prostokątny stół z jednego kawałka drewna wsparty na dwóch grubych pniach. Surowy, rustykalny mebel kontrastuje z minimalistyczną elegancją reszty wyposażenia – białymi, prostymi szafkami, czarnym blatem czy nowoczesnymi szarymi krzesłami.

Jednym z najciekawszych elementów wystroju kuchni w mieszkaniu Julii Kuczyńskiej jest biała płaskorzeźba w kuchni z egzotycznym motywem, zajmująca całą ścianę nad blatem.

Dom Maffashion w Warszawie: sypialnia

W mieszkaniu Maffashion wiele jest nawiązań do egzotyki, stylu boho, dalekich podróży. Doskonałym tego przykładem jest sypialnia. Pomieszczenie utrzymane jest w bieli. Większą część sypialni zajmuje łóżko ze zwiewnym, białym baldachimem. O komfort i wygodę dba kremowy dywan z długim włosiem.

We wnętrzu nie zabrakło też boho dodatków: plecionego fotela czy uroczej szafki nocnej na wysokich nóżkach. Sypialnia ma również swoją prywatną łazienkę, oddzieloną od pokoju szklanymi drzwiami w czarnych, metalowych ramach.

Mieszkanie w Warszawie znacznie różni się od wystroju willi Maffashion. Dom w Konstancinie-Jeziornej był pochwałą nowoczesnego minimalizmu w wersji industrialnej. Gniazdko blogerki w Warszawie z kolei, mimo że też utrzymane jest w stylistyce minimalizmu, zachwyca swoją elegancją, ciepłem i nostalgią za dalekimi podróżami.

Przeczytaj również:

Gdzie mieszka Cezary Pazura? Zaglądamy do jego domu na Warmii

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny