Jak mieszka Justyna Steczkowska? Trudno się zdecydować, co piękniejsze: dom czy ogród

2024-01-02 12:25

Jesteście ciekawi, jak mieszka Justyna Steczkowska? Zaglądamy do jej podwarszawskiej willi, w której stonowana kolorystyka została zestawiona z nieoczywistymi dodatkami.

Spis treści

  1. Gdzie mieszka Justyna Steczkowska?
  2. Dom Justyny Steczkowskiej: sypialnia
  3. Jak mieszka Justyna Steczkowska? Kuchnia
  4. Dom Justyny Steczkowskiej. Zdjęcia

Gdzie mieszka Justyna Steczkowska?

Justyna Steczkowska mieszka wraz z rodziną w dużej willi w podwarszawskich Radziejowicach. Dom z przestronnym ogrodem (działka ma powierzchnię 1 hektara) zaprojektował mąż piosenkarki, który z zawodu jest architektem.

Z zewnątrz budynek wykończony jest drewnem, co dodaje mu przytulnego, nieco rustykalnego charakteru. Na parterze, od strony ogrodu wokalistka urządziła taras, na którym chętnie wypoczywa w otoczeniu licznych kwiatów. Tu chętnie nagrywa swoje filmy na Instagrama i czyta ulubione książki.

Dom Justyny Steczkowskiej: sypialnia

Sypialnia Justyny Steczkowskiej również znajduje się na parterze i wychodzi bezpośrednio na taras. Wnętrze urządzone jest w jasnej kolorystyce – przeważają tu biele i beże. Nad łóżkiem wiszą liczne zdjęcia i plakaty w czarnych ramkach.

W sypialni jest też duża biała szafa oraz intrygujące dodatki, które przełamują monotonię bieli: czerwony fotel w kształcie ust, zwierzęce skóry na podłodze oraz stołek obity materiałem w krowie łatki.

Złoto we wnętrzach WZ Studio

Jak mieszka Justyna Steczkowska? Kuchnia

W kuchni Justyny Steczkowskiej, podobnie jak i w sypialni, dominuje jasna kolorystyka. Białe szafki z lakierowanymi, bezuchwytowymi frontami tworzą spójną całość z białym blatem, rustykalnym zlewem fartuchowym i białymi sprzętami AGD ustawionymi na blacie.

Hegemonię bieli skutecznie przełamują: zielona roślinność (także świeże zioła w ciekawych doniczkach) i morskie dodatki (m.in. ogromna muszla na wyspie).

Dom Justyny Steczkowskiej. Zdjęcia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Doda? Otoczyła się luksusem i modnymi DODAtkami w stylu glamour!

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny