Jak mieszka Adam Zdrójkowski? W pustym mieszkaniu czasami czuje się samotny

2024-01-03 11:24

Adam Zdrójkowski to aktor, ale i influencer, którego kojarzą zarówno członkowie młodego pokolenia, jak i starszego, dzięki serialowi TVP pt. "Rodzinka". Zobaczcie, jak mieszka Adam Zdrójkowski. W naszej galerii znajdziecie kadry z jego mieszkania!

Spis treści

  1. Jak mieszka Adam Zdrójkowski?
  2. Mieszkanie Adama Zdrójkowskiego. Minimalistyczny salon
  3. Tak mieszka Adam Zdrójkowski. Biało-drewniana kuchnia
  4. Dom Adama Zdrójkowskiego. Garderoba
  5. Jak mieszka Adam Zdrójkowski? Balkon z widokiem na stolicę
  6. Mieszkanie Adama Zdrójkowskiego. Zdjęcia

Adam Zdrójkowski wielki sukces odniósł dzięki serialowi “Rodzinka.pl”, w którym grał przez 9 lat. Później mogliśmy go oglądać w przeróżnych programach rozrywkowych, od “Tańca z gwiazdami”, “Dance, dance, dance” po “Twoja twarz brzmi znajomo”, a obecnie co tydzień możemy podziwiać jego zmagania w “Azja Express”

Jak mieszka Adam Zdrójkowski?

Chociaż Zdrójkowski skończy w tym roku 24 lata, już od jakiegoś czasu mieszka sam. Może sobie na to pozwolić, w końcu już od wielu lat zarabia. Chociaż wielu młodych ludzi marzy o własnym kącie, influencer nie ukrywa, że są blaski, ale również cienie samotnego życia. W wywiadzie dla Pomponika powiedział:

- Czasem jest mi smutno. Wracasz do tego miejsca, gdzie jesteś sam. Nie ma nikogo, z kim możesz porozmawiać. W pustym mieszkaniu dobija samotność.

Kolejnym problemem jest jego brak zamiłowania do sprzątania. Przyznaje, że brakuje mu w tym regularności, a i tak korzysta z pomocy firmy sprzątającej. 

Mieszkanie Adama Zdrójkowskiego. Minimalistyczny salon

Patrząc na mieszkanie Zdrójkowskiego, trzeba przyznać, że jest to typowa męska, minimalistyczna przestrzeń. W centrum salonu stanęła biała prosta szafka, na której ustawiono duży telewizor. Adam jest zapalonym graczem i chętnie gra na konsoli, ale też na gitarze, którą widzimy obok.

Kolor do tego wnętrza wprowadziła musztardowa kanapa, przy której stanęły trzy pomocnicze stoliczki na cienkich nóżkach. W oknach z kolei pojawiły się beżowe zasłony.

Tak mieszka Adam Zdrójkowski. Biało-drewniana kuchnia

Nasze rodzime gwiazdy stawiają w kuchni na biel oraz kolor naturalnego drewna. Tak też zrobił Zdrójkowski, którego salon połączony jest z aneksem kuchennym. Tuż przy samych meblach ułożono wąski pasek szarych płytek. W tym samym kolorze utrzymano także backsplash.

Modne rośliny we wnętrzach

Dom Adama Zdrójkowskiego. Garderoba

W sypialni Zdrójkowskiego znalazła się duża szafa, pełniąca rolę garderoby. Stanowi ona długi ciąg na jeden ze ścian naprzeciwko łóżka. Tam znalazło się też miejsce dla komody, na której wprawne oko dostrzeże ramkę ze zdjęciami przedstawiającymi zapewne Zdrójkowskiego jako dziecko.

Jak mieszka Adam Zdrójkowski? Balkon z widokiem na stolicę

Latem Zdrójkowski chętnie przesiaduje na niewielkim balkonie, skąd ma widoki na Warszawę. Tam też zamontowano ekran, na którym można wyświetlać filmy. Wygodę zapewniają mu kanapa oraz drewniany stolik.

Mieszkanie Adama Zdrójkowskiego. Zdjęcia

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Magda Mołek? Sporo sztuki, meble w stylu PRL i mnóstwo kwiatów

QUIZ. Jaki to styl wystroju wnętrz? Rozpoznasz?

Pytanie 1 z 15
Jaki styl przedstawia zdjęcie?
styl rustykalny