Zewnętrzne piękno, czyli meble do ogrodu i na taras

2010-04-16 2:00
Zewnętrzne piękno, czyli meble do ogrodu i na taras
Autor: Materiały prasowe firm

Jakie meble do ogrodu, na taras, werandę? Postawić na dizajnerską biel, nowoczesny tachnoratan, a może trwałe drewno tekowe. Na jakie oświetlenie zewnętrzne się zdecydować: punktowe reflektory, wolno stojące kominki, a może po prostu szklane świeczniki? Doradzamy.

Nowoczesne rozwiązania aranżacji tarasów zblizone są koncepcyjnie do dizajnerskich rozwiązań wnętrzarskich. Tu kolory sprzętów nie muszą wtapiać się w barwy ogrodu. Czy ustawimy je pod włoskim cyprysem, czy polską sosną, zawsze będą dominowac nad otoczeniem. O to własne chodzi.Oświetlenie zewnętrzne

Dobrze dobrane oświetlenie zewnętrzne może stworzyć pełne blasku i uroku efekty wokół budynku. Elewację domumożna rozjaśnić wieczorem na różne sposoby. Stosując reflektory ścienne, punktowe czy świece w szklanych świecznikach rozstawione przy ścianach.

Nowoczesny ratan

To kompromis między tradycyjnym wzornictwem a współczesną technologią. Meble wykonane są z włókna polietylenowego, materiału odpornego na warunki atmosferyczne - zarówno wilgoć, promienie UV, jak i sól, olejek do opalania, plamy z wina i żywności.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE