Piękny taras umeblowany jak salon: Zobacz, jak zaaranżować taras w domu ZDJĘCIA

2017-06-30 14:30

Piękny taras bardziej przypomina salon w nadmorskiej rezydencji, niż zwyczajowe miejsce na stolik i krzesła. Taras znajduje się w domu nad jeziorem i jest głównym miejscem spotkań i wieczornych biesiad. Aranżację tarasu w naturalnych barwach przełamują żywe kolory poduszek i dodatków.

Zobacz: Styl skandynawski niejedno ma imię. Wnętrza w stylu skandynawskim krok po kroku >>>

Piękny taras w salonowym stylu

Taras jest piętrowy, a jego dolny poziom został częściowo zadaszony, więc nawet podczas brzydkiej pogody można wygodnie usiąść na sofach i poczytać lub po prostu wsłuchać się w śpiew ptaków. Tak zaprojektowana aranżacja tarasu skłania do przebywania na świeżym powietrzu i urządzania tu przyjęć. Urok tarasu to efektowne meble ogrodowe w połączeniu z drewnianym wykończeniem tarasu. Z górnego poziomu tarasu roztacza się widok na las i jezioro.

Drewniany taras jest przytulny. Na drewnianym tarasowym podeście ustawiono rattanowe meble: duże sofy, fotele i stoliki. Wakacyjny klimat w aranżacji tarasu tworzą kolorowe poduchy i naczynia, które przełamują spokojne, naturalne barwy tarasu.

Więcej: Piękny ogród i aranżacja tarasu ZDJĘCIA >>>

Ciekawym rozwiązaniem w aranżacji są drewniane belki wychodzące poza zadaszoną część tarasu. Dzięki temu stanowią dodatkowy element dekoracyjny w aranżacji tarasu, a na belkach podwieszane są linki i huśtawki.

Salonowa aranżacja tarasu sprzyja spotkaniom w większym gronie, bo wygodne meble pozwalają na długie rozkoszowanie się widokiem na las i jezioro.

Polecamy: Huśtawka, hamak, fotel hamakowy, fotel wiszący: relaks w domu, na tarasie, w ogrodzie >>>

Aranżacja tarasu - GALERIE ZDJĘĆ

Zobacz, jak urządzić piękny taras. Oto najlepsze pomysły na aranżację tarasu. Zobacz nasze galerie zdjęć.

Nie przegap: Wybieramy meble ogrodowe na balkon i taras. GALERIA ZDJĘĆ! >>>