Aranżacje stołów w ogrodzie. Jadalnie pod chmurką

2010-07-28 2:00

Kiedy jest ciepło przenieś się do ogrodu. Miło jest zasiąść przy stole pod chmurką. Postaw stół wśród kwiatów. Krzesła mogą być z salonu, i z kuchni. Nakrywaj do stołu z fantazją. Obejrzyj nasze propozycje! Niech będą dla Ciebie doskonałą inspiracją...

Latem wynieś stół do ogrodu. Biesiady w ogrodzie i dekoracja stołu to wielka przyjemność. Wystarczy położyć na obrusie kilka pędów winorośli, by zrobiło się pięknie. Do dekoracji stołu oprócz kwiatów, przydzadzą się też rosliny, które macie w ogrodzie pod ręką np. trawy i zielska - wszystko może być ozdobą stołu.

Przyjęcie w ogrodzie: dekoracja stołu

Krzesła mogą być różne, jednak np. pomalowane na biało nieźle do siebie pasują. Na stół można położyć obrus w kolorowe wzory. Do tego wybierz odpowiednie naczynia. Jeśli chcesz stworzyć romantyczne nakrycie stołu, wybierz białą porcelanę. Jeśli wolisz swojskie klimaty, w takiej dekoracji stołu dobrze będą wyglądały gliniane i kamienne miski oraz dzbany.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021