Aranżacja BALKONU - GALERIA: 10 pomysłów na ładną aranżację balkonu! ZRÓB TO SAM!

2013-05-10 13:33

Ładne balkony: galeria zdjęć pomoże Ci wybrać najciekawszą aranżację balkonu! Ciekawy balkon będzie miejscem, w którym chętnie posiedzisz z książką i lemoniadą. Zobacz balkony w kwiatach i kwiaty na balkon – galeria, podpowiedzi dla tych, którzy szukają kwiatów na balkon południowy lub północny!

Aranżacja balkonu jest koniecznością, gdy chcemy, aby nasz balkon wyglądał ładnie i pomysłowo. Aranżacja balkonu nie wymaga dużo pracy, ponieważ z reguły nie zajmuje on bardzo dużej powierzchni.  Pomysły na ładne balkony – galeria niech będzie dla Ciebie inspiracją.

Aranżacja balkonu: oczyszczamy po zimie

Zanim przystąpimy do aranżacji naszego balkonu, zorientujmy się, czy nie wymaga małego remontu. Zwróćmy uwagę, czy balustrada nie wymaga pomalowania, a uszkodzone płytki na balkonie wymiany. Balustradę wystarczy oczyścić papierem ściernym i pomalować ochronną farbą do lakieru. Kolorową farbą możemy też pokryć parapet zewnętrzny balkonowego okna. A może w tegorocznej aranżacji balkonu zdecydujemy się na ułożenie specjalnych, drewnianych paneli na balkon? Niektóre z nich, ażurowe, możemy ułożyć na starych płytkach. Zobacz balkony – galerie jako podpowiedź.

Aranżacja balkonu: zadbaj o szczegóły

Najpierw zastanówmy się, do czego ma nam służyć balkon? Czy potrzebujemy mały stolik i krzesła? A może będziemy się na nim opalać i warto na balkonie ustawić leżak? Gdy już znamy nasze potrzeby, wybierzmy odpowiednie meble na balkon: z drewna, rattanu albo plastiku. Możemy je ozdobić kolorowymi poduszkami, a na chłodniejsze wieczory przygotować koce. W aranżacji balkonu koniecznie pamiętajmy o kwiatach, które będą ładną i pachnącą naturalną ozdobą. Zobacz balkony: galeria pomysłów!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE