W aranżacji sypialni na antresoli projektanci postawili na drewnianą posadzkę i ściany w kontrastujących ze sobą barwach. Ciemny kolor pojawił się na ścianie, na której stanęło łóżko. W projekcie sypialni zastosowano ciekawy pomysł na malowanie ścian. Na ich powierzchniach pojawiły się figury geometryczne w pastelowych barwach. Ciekawym rozwiązaniem w aranżacji sypialni na antresoli było oddzielenie całego półpiętra przeszkleniem ze szprosami. W ten sposób przestrzeń na półpiętrze nie została całkowicie zamknięta, co za tym idzie pozbawiona dopływu światła dziennego.

Zobacz też: Jak zaaranżować wnętrze z antresolą >>>

Skandynawska sypialnia na antresoli  jest niezwykle przytulna. Ciemna ściana dodała delikatnej aranżacji charakteru. W samym rogu wnętrza wygospodarowany został kącik dla dziecka.

Sypialnia na antresoli: cenna przestrzeń

Urządzenie na antresoli sypialni to doskonałe rozwiązanie, zarówno w małych, jak i dużych mieszkaniach. Sypialnia to miejsce, w którym potrzebujemy najwięcej prywatności, dlatego warto przeznaczyć antresolę wlaśnie na jej aranżację. Strefa nocna zaaranżowana na antresoli z pewnością będzie niezwykle przytulna i oryginalna, ale przede wszystkim pozwoli na zaoszczędzenie ogromnej ilości przestrzeni. Dzięki antresoli w mieszkaniu mamy możliwość zmieszczenia dwóch pomieszczeń na jednym metrażu.

Autor projektu: www.shokodesign.com