SYPIALNIA INSPIRACJE: wnętrza sypialni turkusowo-beżowej. SYPIALNIA kobieca i z klasą [ZDJĘCIA SYPIALNI]

SYPIALNIA INSPIRACJE: prezentujemy sypialnię, która ma świetnie dobrane kolory. Turkusowy kolor w sypialni w dodatkach przełamuje beżowe kolory, które są doskonałą bazą i tłem dla mocniejszych barw. Obejrzyj ZDJĘCIA SYPIALNI. W galerii prezentujemy inspiracje wnętrz: sypialnia z pikowanym zagłówkiem w bardzo kobiecym stylu.

SYPIALNIA INSPIRACJE zdjęcia sypialni
inspiracje wnętrz sypialnia ZDJĘCIA
SYPIALNIA ZDJĘCIA

Prezentowana SYPIALNIA jest spójna z aranżacją całego mieszkania. Właścicielka nie ukrywa, że sypialnia to jej ulubione pomieszczenie w domu. Nic dziwnego, bo SYPIALNIA ma bardzo kobiecy wystrój. Szukając pomysłów na SYPIALNIE INSPIRACJE, zwróćcie uwagę na świetnie dobrane kolory w sypialni. Do aranżacji sypialni zostały przemycone elementy stylu glamour w delikatnej, pastelowej wersji.

SYPIALNIA INSPIRACJE: spójny wystrój wnętrza sypialni

Pani domu podczas urządzania sypialni bardzo zależało na pikowanym zagłówku, który w prezentowanej na zdjęciach sypialni został wykonany na zamówienie. Nie obyło się jednak bez przygód – gdy go dostarczono, okazało się, że nie mieści się w drzwiach do sypialni. Na wszystko jednak jest sposób - został wciągnięty na linach przez okno.

SYPIALNIA INSPIRACJE: kolory

Sypialnia ma wiele cech wspólnych z salonem. Niebieski kolor w sypialni (w morskim odcieniu, turkusowy) przełamuje pastelowa kolorystyke wnętrza. Sypilania oprócz tego, że jest ładna, jest też wygodna. Wieczorne czytanie książek oświetlają wykonane na zamówienie lampki, podobne do tych znad stołu. Na podłodze w sypialni położony jest dąb bielony, taki jak w pokoju dziennym.

SYPIALNIA INSPIRACJE: pikowany zagłówek w sypialni

Szukając inspiracji do sypialni, zobaczcie jak pikowany zagłówek nadaje elegancki ton do wystroju sypialni. Jest bardzo wyrazistym dekoracyjnym elementem w sypialni. Zagłówek do sypialni można zrobić na zamówienie, samemu lub kupić w sklepie. Jeśli chcecie mieć zagłówek, zwróćcie uwagę na użyte kolory w sypialni i go dopasujcie do pozostałych elementów wyposażenia.

Więcej: KOLORY W SYPIALNI - zdjęcia INSPIRACJE >>>

 

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Projekt wnętrza: Pracownia Projektowania Wnętrz Sójka & Wojciechowski Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY