Sypialnia mimo że w dość ciemnych kolorach, jest przytulna. Kolory sypialni to brąz połączony z niebieskim. Ściany w sypialni mają intensywny niebieski odcień, który wzmacnia wrażenie przestronności. Niebieski doskonale pasuje do ciemnego brązu podłogi, zabudowy szafy, parapetów i drzwi. Zagłówek łóżka właściciele ozdobili obrazami poznańskiego artysty Władysława Radziwiłłowicza. Podłogę w sypialni wyłożono deskami egzotycznego lapacho, którego ciemna głęboka tonacja wprowadza do wnętrza ciepły klimat.

Sypialnia: fornirowane okładziny

Fornirowane pełne skrzydła drzwi do sypialni przypominają bardziej uchylne ekrany. Nie mają framug i wypełniają przestrzeń od podłogi do sufitu. Wyglądają tak, jakby zostały połączone z drewnianymi parapetami. W rzeczywistości mieszczą się one w wycięciach w skrzydłach. Parapety w sypialni również nie należą do standardowych rozwiązań. To rodzaj „niekończącej się” półki opasującej wszystkie wnętrza na tej kondygnacji.

Oświetlenie sypialni i nie tylko:

Aranżacja sypialni

Wystrój sypialni stał się intrygujący i bezpretensjonalny. Nawiązuje on do stylu lat 60., do czasu, kiedy okleiny po raz pierwszy stały się bardzo modne. Architekci zastosowali w sypialni klarowny zamysł kolorystyczny: brąz połączony z niebieskim.