Nowoczesna sypialnia to przede wszystkim prostota formy, nowoczesne meble i dodatki. Projektanci Dekoratorni także stawiają na przestrzeń, proste formy i nowoczesne kolory. Ale nowoczesne sypialnie z programu Dekoratornia są także przytulne i ciepłe. Zapewniają to ciepłe barwy, przyjemne, miękkie materiały.

Dekoratornia: pomysł na nowoczesną sypialnię

W nowoczesnej sypialni króluje łóżko, często z wysokim pikowanym zagłówkiem. Jeśli za łóżkiem nie ma zagłówka, projektanci Dekoratorni proponują dekorację ściany – na przykład  tapetą. W sypialni potrzebna jest harmonia, która pozwala na właściwy wypoczynek. Kluczową rolę odgrywa oświetlenie i dodatki.

Jednak projektanci Dekoratorni w sypialni śmiało stosują zdecydowane kolory, które dają wrażenie pełnego ekspresji wnętrza. Kontrasty kolorystyczne w tego typu aranżacjach odgrywają istotną rolę. W nowoczesnych sypialniach możemy zastosować intensywną czerwień, fiolet, zieleń, a nawet czarny. Taki zestaw kolorów dotyczy nie tylko łóżka i pościeli, ale także pozostałego wyposażenia oraz ścian w sypialni.

Zobacz w galerii propozycje nowoczesnych sypialni z programu Dekoratornia, a jeśli chcesz odmienić swoją sypialnię – ZGŁOŚ SIĘ do programu!