Urządzanie sypialni zaczynamy traktować priorytetowo. Dbamy o styl i detale. Sypialnia staje się miejscem, w którym mamy czuć się wygodnie i luksusowo. Nowością w dziedzinie projektowania wnętrz jest aranżacja sypialni z łazienką.

 

WYGODNA SYPIALNIA: pomysły na szafy

 

Choć połączenie sypialni z łazienką coraz mniej szokuje, to jednak jest to rozwiązanie nie dla każdego. Na pewno nie dla wystydliwych :) Ale jeśli mamy na to miejsce w domu, warto pokusić się o taką aranżację sypialni.

Sypialnia połączona z łazienką: jak uzyskać dobry efekt

Połączona sypialnia i łazienka wymagaja jednej koncepcji stylistycznej w urządzaniu i wspólnej gamy kolorystycznej, które sprawią, że sypialnia i łazienka - czyli wnętrza o zupełnie różnych funkcjach, będą tworzyły harmonijna całość. Wystarczy zastosowac te same materiały wykończeniowe podczas urządzania sypialni z łazienką. Właścielka mieszkania przestronną sypialnię połączyła z otwartym salonikiem kąpielowym. By scalić oba wnętrza, wspólną dla nich ścianę pomalowała na malinowo. Poza tym do strefy kąpielowej (na podłogę i ściany wnęki) dobrała płytki naśladujące drewno, które świetnie grają z deską barlinecką w odcieniu orzecha znajdującą się w sypialni. Meble do sypialni w kolorze wenge zostały kupione w sklepie Meble VOX. Urzeka ich kolonialny charakter, który pasuje do aranżacji sypialni. Wraz ze ścianą w nasyconym kolorze, wzorzystą narzutą (Meble VOX) i czerwonymi zasłonami (Studio Finezja) tworzą w sypialni gorący orientalny klimat. Wygodna wanna w kształcie trapezu jest całkiem na widoku, a w.c. zamykane przesuwanymi drzwiami oraz umywalnia znajdują się we wnęce.