Aranżacja nowoczesnej sypialni powinna odzwierciedlać naszą osobowość i indywidualizm. Nowoczesna sypialnia jest przestronna, utrzymana w ciemnych barwach, z pomysłem na łóżko, a obok niego niewielkie szafki nocne.

Nowoczesna sypialnia: aranżacja sypialni z pomysłem

Nowoczesna sypialnia ma zdecydowane, ciemne kolory. Czarne łóżko w zestawieniu z jasną szafą. Efekty musi podkreślać światło w nastrojowym wydaniu. Kinkiety i bogato ozdobne klosze zwisające to bardzo modny element dekoracyjny nowoczesnej sypialni. Zdecydowane rozwiązania są domeną nowoczesności. Stolik w nowoczesnej sypialni może mieć klasyczny wygląd, ale łóżko i dekoracja ścian musi być już innowacyjna, np. pikowany zagłówek łóżka, który świetnie kontrastuje z twardym i ciemnym drewnem.

Sprawdź też: zdjęcia sypialni - GALERIE >>>

Nowoczesna sypialnia: inspiracje

Nowoczesna sypialnia rzadko nawiązuje do natury. Raczej podkreśla swój techno-styl, wyciszony w sypialnianym wydaniu. Czarny, srebrny i biały - to 3 dominujące kolory w nowoczesnej sypialni. Tapeta bądź fototapeta może być doskonałym pomysłem na ściance działowej - za zagłówkiem lub tuż obok dużego łóżka wsypialni.