20 pomysłów na niesamowitą dynię na HALLOWEEN. ZDJĘCIA

Dynia na Halloween nie musi być wyłącznie wydrążonym w środku upiornym lampionem. Przekonamy Cię, że dynia na Halloween może być sympatyczna, a nawet śmieszna. Zobacz 20 pomysłów na wzory dyni na Halloween w galerii zdjęć!

Dekoracja stołu na Halloween
dynia na halloween
Halloween dynie
dynia na halloween
dynia na halloween

Dynia na Halloween kojarzy się nam zwykle z jednym obrazkiem: wydrążony w środku lampion z dyni, upiornie świecący po zapadnięciu zmroku. I w większości przypadków dynia na Halloween tak właśnie wygląda. Tymczasem okazuje się, że taka dekoracja z dyni może być zupełnie inna.

Dynia na Halloween: wystarczy nakrycie głowy

Aby dyni nadać odświętnego charakteru, czasem wystarczy zwykłe nakrycie głowy. W Halloween nie powinna więc dziwić dynia w kapeluszu, w zawiązanej chustce albo opasce. Dynia w kapeluszu może występować wyłącznie nasmarowana olejkiem – dla lepszego połysku, albo z zabawnymi wycięciami w kształcie oczu, nosa i ust.

Porada na Halloween: jeśli dynię ubierzemy w szpiczasty, wysoki kapelusz od razu skojarzy się z czarownicą, a z okazji święta duchów takie skojarzenia są przecież istotne.

Dynia na Halloween: rysujemy po dyni

Dynia na Halloween może być zabawna. Narysujmy dyni markerem duże oczy i śmiejące się usta – w wyrazie „twarzy” mamy pełną dowolność. Potrzebny nam będzie marker czarny i na przykład biały korektor, które dość dobrze rysują po skórce warzywa. Taka stylizacja dyni na Halloween nie wyklucza oczywiście dorobienie jej włosów – na przykład z liści lub włóczki, czy też założenia kapelusza.

Koniecznie zerknij do naszej galerii na 20 pomysłowych dyń w ciekawej stylizacji na Halloween!

Wideo: jak zrobić lampion z dyni

Galerie zdjęć: dekoracje z dyni i pomysły na Halloween

Mroczna dekoracja stołu na Halloween
camera

Mroczne ozdoby na Halloween: pomysły na dekoracje stołu i wnętrza

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Zdjęcia: Photos.com

POLECANE ARTYKUŁY