TOP 15: małe łazienki w bloku aranżacje. Zainspiruj się - zdjęcia i pomysły na małe łazienki w bloku

Małe łazienki to częsta przypadłość naszych mieszkań. Zobaczcie 15 pomysłów na małe łazienki w bloku. Są to prawdziwe łazienki, których właściciele znakomicie poradzili sobie z małym metrażem. Czy mała łazienka może być efektowna? Oczywiście! Małe łazienki w bloku projekty, zdjęcia, aranżacje.

Małe łazienki w bloku zdjęcia
Małe łazienki w bloku zdjęcia
Małe łazienki w bloku zdjęcia
Małe łazienki w bloku zdjęcia
Małe łazienki w bloku zdjęcia

Małe łazienki w bloku mogą być atrakcyjne. Jednak w przypadku projektowania małych łazienek precyzja jest szczególnie wskazana – liczy się każdy centymetr. Trzeba też zachować dyscyplinę stylistyczną: oglądając małe łazienki w bloku aranżacje - dochodzimy do wniosku, że im większy porządek, tym lepiej.

Małe łazienki w bloku projekty

Małe łazienki w bloku najczęściej służą też gościom, więc warto zadbać nie tylko o ich funkcjonalność, ale także reprezentacyjny wygląd. Aby w małej łazience zmieściły się umywalka, sedes i natrysk, pomieszczenie powinno mieć minimum 2,4 m2, a jego kształt powinien umożliwić funkcjonalne usytuowanie urządzeń sanitarnych.

Fuzja stylów: czarno-biała łazienka
camera

Czerń i biel: łazienki w dwóch kolorach

LISTA ZAKUPÓW

Małe łazienki w bloku projekty - uwaga! Wymiary należy liczyć w świetle ścian już po uwzględnieniu wykończenia: grubości tynków i glazury (około 5 cm). Urządzając małe łazienki, pamiętajcie że na wprost wejścia najlepiej umieścić umywalkę z lustrem. Wchodząc wprost na kabinę prysznicową, odnosimy wrażenie, że łazienka jest ciasna. W małej łazience prysznic umieszczamy w rogu pomieszczenia, a jeśli łazienka jest wąska albo ma wnękę - między dwiema ścianami. Małe łazienki w bloku kwadratowe mogą być z prysznicem i sedesem na wprost wejścia. Aby prysznic i sedes mogły się znaleźć na jednej ścianie, nie powinna ona mieć mniej niż 170 cm. Jeśli małe łazienki w bloku są wąskie i długie - wszystkie urządzenia sanitarne mogą być usytuowane wzdłuż jednej ściany. Swobodne przejście zapewnia szerokość pomieszczenia od 150 cm.

NIE PRZEGAP

Czarna wanna
camera

Jak ożywić białą łazienkę: sposoby na ciekawe wnętrze

LISTA ZAKUPÓW

Czarno-biała łazienka 7 m2
camera

Czarno-biała łazienka: zdjęcia wnętrza

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Mirosław Mróz, Sara Niedźwiecka, Joanna Siedlar, Piotr Mastalerz, Michał Skorupski, Norbert Banaszyk/DADA, Michał Przeździk, Konrad Kalbarczyk, Mariusz Bykowski, Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY