Subtelna ŁAZIENKA W STYLU RETRO: klasyczna biel i czerń

 łazienka

Fot. Mariusz Bykowski

Łazienka w stylu retro mieści się w starej kamienicy. Wysmakowany projekt łazienki sprawił, że wnętrze stało się delikatne i szykowne. A biała kompozycja stylowej łazienki w klimacie retro zachwyca prostotą i smakiem.

Łazienka, a właściwie dwie łazienki w stylu retro, mieszczą się w stucztredziestometrowym mieszkaniu w starej kamienicy. Stylowe  łazienki są wysokie, dzięki czemu we wnętrzach jest dużo przestrzeni i powietrza. Ozdobne sztukaterie na ścianach łazienki w stylu retro obniżyły nieco optycznie wysokie wnętrze, które nabrało lepszych proporcji.

Łazienka w stylu retro: szyk w bieli i urok w czerni

Jedna z łazienek w stylu retro to klasyczne połączenie bieli i czerni. Ciemne kinkiety, obudowa wanny i umywalki, uchwyty szafki i wzór na płytkach podłogowych stworzyły subtelny kontrast dla mlecznej i spokojnej bieli. Dzięki konsekwencji w aranżacji wystrój obu łazienek w stylu retro jest spójny i zachwyca delikatnością i szykiem.

Pierwsza widoczna na górnym zdjęciu łazienka czarno-biała: z ozdobnymi listwami na ścianach współgrają płytki Villeroy & Boch, tej marki jest także umywalka. Wszystkie meble wykonano według projektu architektki. Do kinkietów z Lovely Home dobrano amerykańskie abażury. Wanna Kludi, baterie Zucchetti.

Druga widoczna na zdjęciu łazienka: umywalka i płytki także Villeroy & Boch, WC Hatria. Nad lustrem kupionym w klubie Westwing kinkiet NAP.

 łazienka aranżacja

Fot. Mariusz Bykowski

Więcej inspiracji:

NIE PRZEGAP

Boazeria w łazience w stylu angielskim
camera

Łazienka w stylu angielskim: 10 pomysłów na piękne wnętrze

LISTA ZAKUPÓW

Biała łazienka w eleganckim stylu
camera

Elegancka, biała łazienka dla dwojga w dobrym stylu

LISTA ZAKUPÓW

Wieszak - ciemna drabina
camera

Oryginalny wieszak łazienkowy: 10 ciekawych pomysłów

LISTA ZAKUPÓW

Łazienki galeria: zdjęcia stylowe łazienki
camera

Łazienki aranżacje: stylowe łazienki galeria

LISTA ZAKUPÓW

Ocena: 5
Zdjęcia: Mariusz Bykowski

POLECANE ARTYKUŁY