Prezentujemy zdjęcia kuchni w kolorze czerwonym. Czerwona kuchnia jest bardzo energetyczna i ciepła. Taka aranżacja kuchni wymaga jednak umiejętnego i wyważonego łączenia kolorów i faktur. Czerwień musi być połączona z neutralną, jasną bazą. Dobrze też wygląda zestawienie czerwonej zabudwy kuchennej i czarnych dodatków. Ale pamiętajmy, że taka kuchnia będzie dość ciężka i jeśli mamy małe wnętrze może być przytłaczająca. Namawiamy was na kolorowe kuchnie: nasze zdjęcia kuchni niech będą inspiracją do zmian.

Aranżacja i zdjęcia kuchni: czerwono na planie

Aranżacja kuchni w czerwieni dobrze wygląda zwłaszcza w dużych kuchniach. Mała kuchnia, zapełniona czerwonymi meblami może przytłaczać. Warto wówczas czerwony połączyć z innym kolorem – na przykład dolne szafki w czerwieni zestawić z górnymi w bieli. Kuchnia wyda się wówczas większa, a czerwony kolor – nadal wiodący – nie zdominuje aranżacji kuchni.

Aranżacja kuchni: uwaga na kolory

Aranżacja kuchni w czerwieni jest dość wymagająca – łatwo wprowadzić w nie kolorystyczny bałagan. Dlatego dobrze w takiej aranżacji kuchni zdecydować się na 2 – 3 kolory, które wykorzystamy w kuchni. aranżacja kuchni w czerwieni dobrze łączy się z czarnymi lub białymi dodatkami albo meblami. Ciekawie wygląda również czerwona aranżacja kuchni z dodatkami w kolorze naturalnego lub ciemnego drewna.


Zobacz w naszej galerii: czerwona kuchnia ZDJĘCIA!