OZDOBY, DEKORACJE KUCHNI - Zrób to sam: kolorowa kuchnia, dekoracja ściany i lodówki

W zrób to sam pomysł na remont kuchni. Kuchnia potrzebowała szybkiej metamorfozy. Szpeciła ją biała lodówka. Punktem wyjścia do zmiany kuchni stała się dekoracja ściany w kuchni. Zrób to sam!

Metamorfoza kuchni. Malowanie lodówki
Metamorfoza kuchni. Malowanie lodówki
Metamorfoza kuchni. Malowanie lodówki
Metamorfoza kuchni. Malowanie lodówki
Metamorfoza kuchni. Malowanie lodówki

Biała kuchnia wyglądała pospolicie i mało efektownie. W zrób to sam pokazujemy pomysł na metamorfozę kuchni. Jeśli nie chcesz mieć nudnej kuchni, przeczytaj nasz poradnik i zrób to sam: zobacz jak szybko wykonać remont kuchni. Wybierz kolor ścian do kuchni i powiedz, jaką chcesz mieć lodówkę, a potem złap za pędzel i do dzieła!

Zrób to sam: dekoracja ściany w kuchni

Szybka metamorfoza kuchni może polegać na zmianie koloru. Dekoracja ściany w kuchni wymagała użycia tapety. Zmieniliśmy też wygląd lodówki. Ozdobiliśmy ją kolorowym rysunkiem, wzór może nawiązywać do motywu z tapety czy kuchennych zasłon. Nie każdy ma umiejętności lub czas, by własnoręcznie coś namalować. Ale i tak nie rezygnuj i zrób sam remont. Wtedy z pomocą przyjdą naklejki, maty magnetyczne lub szablony malarskie – 10 minut i metamorfoza lodówki i kuchni gotowa!

Zrób to sam: remont kuchni

Dekoracje ściany w kuchni tworzą ją trzy fragmenty tapety oprawione w „barokowe” ramy. To stylistyczny żart, który nadał kuchni nowoczesny rys. Motyw z tapety powtórzono na lodówce. W galerii zdjęć: zobacz instrukcję zrób to sam - na wykonanie takiej metomorfozy kuchni. Jeśli nie mamy talentu lub czasu zamiast do ozdobienia lodówki, możemy kupić naklejki, maty magnetyczne lub szablony malarskie.

Potrzebne materiały:
  • denaturat
  • miękka szmatka
  • ołówek
  • pędzle różnej grubości
  • podkładowa farba do drewna i metalu grunt Interior Fix Primer, Flügger
  • farby: żółta, zielonkawa, łososiowa, dwa odcienie różu, próbki koloru, Flügger
Ocena: 0
Tekst: Dorota Jaworska Projekt: Karolina Klepacka Zdjęcia: Konrad Kalbarczyk

POLECANE ARTYKUŁY