W zrób to sam proponujemy wykonanie tablicy-obrazu pomalowanego w barwne sześciany. Zaproponowana dekoracja ścian 3D ożywia wnętrze i prowadzi zabawną grę ze wzrokiem. W ZRÓB TO SAM pokazujemy jak wykonać ją samodzielne.

ZRÓB TO SAM: pomysł na dekorację ściany

W cyklu zrób to sam przedstawiamy pomysł na kolorową tablicę, która jest oryginalną dekoracją ściany. Barwne sześciany ożywią wnętrze pokoju dziennego, pokoju dziecka, bądź salonu. W aranżacji warto pamiętać o równie barwnych i intensywnych dodatkach. W naszej aranżacji do dekoracji ścian dobraliśmy kolorowy fotel, taboret filcowy, poduszki i dywanik. W ten sposób mało wyraźne błękitne wnętrze zyskało nowego wymiaru.

ZRRÓB TO SAM: jak namalować tablicę w kolorowe sześciany?

Tablica pomalowana w barwne sześciany to doskonały pomysł - może pełnić funkcję obrazu, dekoracji ściany, tablicy. Wprowadza nowy, artystyczny wymiar. Zainspiruj się naszym pomysłem w Zrób to sam, a Twoja dekoracja ściany na pewno zaskoczy nowoczesnym wystrojem. Z instrukcją Zrób to sam, każdy z nas może stać się malarzem, dobrać farby, materiały malarskie i stworzyć swój obraz 3D.

W naszej galerii znajdziesz instrukcje, jak krok po kroku zrobić dekorację ściany 3D.