Dekoracje ślubne, to nie tylko dekoracja domu na ślub, przystrojenie samochodu czy kościoła. Jedną z ważniejszych dekoracji ślubnych jest ładna dekoracja stołu.

Dekoracje ślubne: ładny stół na ślubne przyjęcie

Dekoracja ślubna stołu powinna być dopasowana albo do koloru wiodącego na ślubie, albo tez do wystroju sali, w której goście siedzą za weselnymi stołami. Jako ładne i zawsze modne dekoracje ślubne proponujemy żywe kwiaty. Dobrze w dekoracji stołu na ślub sprawdzą się róże – nie tylko piękne i odświętne, ale świeże przetrwają w ładnej formie całe popołudnie i noc.

Wybierając kwiaty jako dekoracje ślubne stołu, pamiętajmy, aby nie były zbyt wonne, gdyż spożywanie posiłków w duszącym kwiatowym zapachu nie będzie miłe. Kwiaty na stole nie powinny się także osypywać, ani brudzić obrusów, albo co gorsza strojów gości, którzy będą je trącać. Pamiętajmy także, aby kwiatowe dekoracje na ślubnym stole były raczej symboliczne i nie zabierały dużo miejsca, ale także, aby nie były zbyt wysokie i bujne – uniemożliwią wówczas kontakt wzrokowy z gośćmi siedzącymi naprzeciwko.