Przedmioty i metamorfozy, jakie znaleźliśmy na blogu wnętrzarskim kokonlilli.blogspot.com, bardzo nam się spodobały. Autorka bloga zgodziła się zaprezentowac jedną z nich w naszym cyklu Zrób to sam. Prezentujemy pomysł na odnowienie starych mat bambusowych, które można zastąpić nowymi, innymi – albo - jak pokazała autorka bloga KokonLilli -  przeobrazić stare maty w nowe, niesamowicie oryginalne i gustowne dywaniki!

DIY: metamorfoza mat z KokonLilli

Stare maty bambusowe były zdeptane i nie dało się ich doczyścić. Ale poszukiwanie nowych chodników zakończyło się fiaskiem, więc autorka bloga KokonLilli zgodnie z zasadą DIY postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zrobiła sama - właśnie takie maty, jakie chciała.

DIY:prosto i z pomysłem

Stare maty bambusowe przeszły metamorfozę. Zostały pomalowane w czarno-białe pasy (farba akrylowa Dulux), co nadało im zupełnie nowego charakteru. Teraz doskonale pasują do przedpokoju i kolorystyki black&white. Ostatnią z nich autorka bloga KokonLilli przemalowała na czarno i ozdobiła trzema czarnymi gwiazdami wykonanymi za pomocą szablonu.
Zobacz zdjęcia metamorfozy mat i... DIY!

Więcej inspiracji do wnętrz znajdziecie:

http://kokonlilli.blogspot.com/
http://malowanykokon.blogspot.com/