Pomysłów na jesienne dekoracje ślubne jest mnóstwo. Łączy je jedna cecha: są w pięknych, ciepłych barwach.

Dekoracje ślubne: jesienny trend

Nadchodzącą porę roku można pięknie połączyć z dekoracjami ślubnymi. Kolory jesieni – odcienie czerwieni, brązu, pomarańczowy i żółty – stworzą wyrazisty kontrast z wszechobecną na ślubie bielą. A takie zestawienie ociepli tez charakter uroczystości, bo kolory jesieni sprawią przytulne i rodzinne wrażenie.

Dekoracje ślubne: jesienna rozmaitość

Dekoracje ślubne w jesiennym stylu mogą się pojawić już w bukiecie panny młodej – zarówno w kolorach, jak i roślinach. Ciekawie będą wyglądać pomarańczowe róże lub gerbery z dodatkiem na przykład jarzębiny. Nie proponujemy suszonych kwiatów do bukietu – istnieje bowiem przesąd, że suszone kwiaty „zasuszają” miłość, a tego nowożeńcom nie życzymy!

Ładnie wyglądają dekoracje stołu z dodatkiem kolorów jesieni, albo zasuszonych, kolorowych liści. Pojedyncze liście mogą spoczywać na serwetkach, albo usypmy z nich okrąg wokół świec.

Oczywiście nieodzowną dekoracją ślubną, która powinna się pojawić jesienią, jest dynia. Cudownie wygląda droga do ołtarza, udekorowana po bokach właśnie tym warzywem!

Zobacz superpomysły na piękne dekoracje ślubne w naszej galerii!