Dekoracje ślubne w kształcie serca mogą się wydawać oklepane i niemodne. Ale to tylko pozory. Charakterystyczny kształt serduszek wciąż pojawia się na ślubach i weselach i nic nie wskazuje, aby szybko miał zniknąć. W końcu serce jak nic innego wyraża charakter ceremonii i wzajemne uczucia nowożeńców. Oto dodatki ślubne w kształcie serca, które będą ładną i romantyczną dekoracją sali weselnej i stołu.

Dekoracje ślubne w kształcie serca: rola wyobraźni

Dekoracje ślubne w kształcie serca mogą się pojawić już w domu gościnnym, w którym przyjmujemy gości jeszcze przed ceremonią. Nad wejściem do mieszkania mogą unosić się balony w kształcie serc, na łóżkach dla gości możemy uformować dekoracje ślubne z płatków róż i ułożyć je właśnie w kształcie serca.

Jedną z najpopularniejszych form dekoracji ślubnych w kształcie serca mogą być te, które doczepiamy do weselnego samochodu. Ciekawie będą także wyglądały dodatki ślubne, którymi przyozdobimy weselne krzesła i stoły – na przykład z ładnej koronki, właśnie w kształcie serc. Niezwykle ładnie dekoracje ślubne z sercami mogą się prezentować na weselnym stole – jako ozdoby potrwa, ciast, a nawet weselnego tortu.

Zobacz, gdzie jeszcze możesz umieścić serca w dekoracjach ślubnych!