Wystawiono na sprzedaż nawiedzony dom rodem z horroru. Ciary gwarantowane!

2023-03-17 15:42

Zamieszkałbyś w nawiedzonym domu? Ba, a może byłbyś go nawet w stanie kupić, by dzielić go razem z duchami czy upiorami? Jeśli tak, to mamy dla ciebie idealną nieruchomość! Przyspieszony puls gwarantowany!

Nawiedzony dom w Teksasie
Autor: facebook.com/zillowgonewild

Położony w Barid w Teksasie parterowy dom wygląda dosyć skromnie z zewnątrz, jednak jego wnętrza rodem z horroru. Budynek (raczej) nie jest nawiedzony, ale wciąż funkcjonuje w nim “dom strachów” i wszystkie elementy, które mają w odwiedzających powodować szybsze bicie serca i wywoływać ciarki, pozostały w środku.

Nawiedzony dom w Teksasie
Autor: facebook.com/zillowgonewild

To jednak nie wszystko. Jak przystało na takie miejsce, nie mogło w nim zabraknąć tajemnych przejść. Jedno z nich znajduje się za kominkiem - z salonu można dostać się do kuchni, a drugie jest wbudowane w trumnę!

Trzeba przyznać, że projektant wnętrz zadbał o to, by emocje odwiedzających sięgały zenitu. Wewnątrz jest też pokój do oglądania pogrzebów, sala operacyjna, nie wspominając nawet o całej masie upiornych dekoracji czy masek. Każdy z pokoi wygląda tak, jakby był świadkiem krwawej historii.

Nawiedzony dom w Teksasie
Autor: facebook.com/zillowgonewild

Na całkiem sporym terenie poza domem znajdują się również budynki gospodarcze, w których mieszkają pracownicy obsługujący turystów. Zgodnie z ofertą poza domem można osobno kupić też wszystkie kostiumy i rekwizyty, jakie się w nim znajdują. Z pewnością będą jak znalazł na kolejne Halloween!

Dom o trzech sypialniach i dwóch łazienkach może być twój za 125 tys. dolarów, czyli około 550 tys. zł. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że znajduje się prawie na 80-arowej działce.

Przeczytaj również:

Źródło:

apartmenttherapy.com