Wnętrza i meble w filmie The Call z Madsem Mikkelsenem w roli głównej!

2015-02-25 11:51 BoConcept|Milena Tuzimek

Gwiazda światowego kina Mads Mikkelsen gra główną rolę w filmie The Call, który powstał z inicjatywy marki BoConcept. The Call to pełna ekspresji i dramaturgii etiuda filmowa – historia pewnego spotkania dwojga ludzi w stylowej, eleganckiej hiszpańskiej willi, której wnętrza urządził BoConcept. Meble odgrywają w filmie ważną rolę. Sprawdźcie koniecznie jak prezentują się wnętrza nowoczesnej willi!

Duńskie ikony stylu: aktor Mads Mikkelsen i marka BoConcept pojawiły się w najnowszej produkcji filmowej The Call. Film powstał z inicjatywy marki BoConcept i jest etiudą filmową z nieoczekiwanym zakończeniem w tle. Zdjęcia do filmu zozstały realizowane w Hiszpanii, w Walencji oraz w domu znanego duńskiego projektanta Mortena Georgsena. Jak mówi sam designer: Poczułem dreszcz emocji oglądając mój dom i zaprojektowane przeze mnie meble będące częścią dramatu z udziałem takiej gwiazdy filmu jak Mads Mikkelsen w roli głównej.

Filmowe wnętrza: projekt domu z The Call

Morten Georgsen zaprojektował dom na wielu poziomach z imponującymi schodami w centralnej części i otwartymi przestrzeniami, w których zastosowano różne rodzaje materiałów. Wspaniały widok na panoramę miasta, taras będący integralną częścią domu, duński minimalizm i wygoda, naturalne światło wpadające przez ogromne okna budują atmosferę i nastrój. Jak wyjaśniają autorzydekoracji wnętrz: Starannie wybrane meble i dodatki miały tworzyć tło dla rozgrywającego się dramatu. Pomysły i projekty BoConcept sprawdzają się w różnych wnętrzach, ale w naszym filmie chcieliśmy uzyskać dojrzałe, wyjątkowe, luksusowe wnętrza pasujące do głównej postaci znanego, nieco zmanierowanego aktora, w którą wciela się Mads Mikkelsen. Ciemne kolory, luksusowe naturalne materiały jak np. skóra czy marmur, błyszczące dodatki, lampy i dywany znakomicie oddają charakter tego stylu i budują nastrój.

Kolekcje mebli BoConcept wykorzystane w filmie

Partnerami Madsa Mikkelsona w filmie The Call są: modułowa sofa Mezzo, wykończona szlachetną skórą Bahia, w kolorze „stone" oraz fotel Imola, projektu Henrika Pedersena, wykończony brązową tkaniną Napoli. W filmie można także zobaczyć inne meble BoConcept: system regałowy Lugano w kolorze espresso, stoliki kawowe Murcia z marmurowym blatem i blatem z forniru dębowego w kolorze espresso, łóżko Mezzo wykończone skórą Salto w jasnoszarym kolorze.

Aranżacja mieszkania: urządzamy wnętrza idealne

Zaprojektowanie pięknego i funkcjonalnego wnętrza, które na dodatek powinno odzwierciedlać osobowość i przyzwyczajenia mieszkańców nie jest łatwe. Dlatego też BoConcept proponuje swoim klientom usługi dekoratorów wnętrz, którzy pomogą w jak najlepszym urządzeniu domu. Poprzez film The Call BoConcept pragnie zwrócić widzom uwagę jak ważny dla naszego dobrego samopoczucia jest dom i jego odpowiednie urządzenie. Także my, podobnie jak Mads, możemy mieszkać w wygodnych, funkcjonalnych wnętrzach.