Wielkie miasto w domu. Zdjęcia na ścianach

2009-04-15 2:00

Dla lubiących rytm metropolii: fotografie Paryża i Nowego Jorku. Dodają szyku, podkreślają osobowość mieszkańców i wprowadzają czarno-biały klucz kolorystyczny.

Zdjęcie „Wieży Eiffla” o wymiarach 140x200 cm można nakleić na ścianę lub nabić jak obraz na blejtram. Poziome zdjęcie mostu wymaga białego passe-partout i cienkiej czarnej ramki. Pocztówki z klasyką fotografii oprawiamy jak zdjęcia rodzinne w stojące ramki. Płachta z dużym motywem wymaga dużej ściany. Ale nie głównej, tylko bocznej. Dobrze, jeśli ściana ma kolor, jak tu brązowy, może być też czerń lub szarość.
Typowe prostokątne zdjęcie wieszamy nad komodą, konsolką, małym stolikiem.

Małe ramki ustawiamy grupami po kilka na blatach. Zagospodarowujemy zdjęciami mały wycinek ściany. Wieszamy je blisko siebie w rytmie: dwa duże przy sobie, pod nimi pionowy ciąg mniejszych. To kompozycja otwarta: możemy ją rozbudowywać w dowolnym kierunku i dowieszać zdjęcia z każdej strony, byle trzymać się zewnętrznych linii.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE