W tym nadmorskim hotelu lato trwa cały rok. Króluje tu styl boho i swobodna elegancja

2022-09-12 14:10

Castricum aan Zee to popularny kurort położony 39 km na północny zachód od Amsterdamu. Słynie ze zjawiskowych plaż, świetnych restauracji, a także pięknych, klimatycznych pensjonatów. Będąc w tym „holenderskim Sopocie” warto zatrzymać się w Hotel & Beach Pavilion Zoomers. Za niepowtarzalny klimat wnętrz odpowiada ceniona holenderska pracownia Breddels Architecten.

Odpoczynek wśród wydm

Podczas projektowania i aranżowania hotelowych wnętrz, zarówno właścicielom, jak i architektom przyświecał jeden cel: chodziło o stworzenie miejsca, które jest luksusowe, ale nie onieśmielające. Komfortowe dla gości, ale bez przepychu i snobizmu.

Hotel przez krótką chwilę pełni funkcję drugiego domu, dlatego właściciele Hotel & Beach Pavilion Zoomers chcieli, by było w nim ciepło i przytulnie. Dokładnie jak w domu.

Pokoje urządzone są w stylu kolonialnym i boho. Meble wykonano z litego drewna, często o egzotycznym rodowodzie. W połączeniu z trzcinową lub rattanową plecionką, drewniane meble doskonale odnajdują się w nadmorskich wnętrzach.

Nadmorski hotel
Autor: serwis prasowy BM Housing

Na uwagę zasługują trzyczęściowe parawany w stylu boho, które oddzielają aneks kuchenny od pozostałych stref, krzesła wyplatane z trawy morskiej, a także urocze błękitne komody wykończone rattanowymi ekranami, dzięki którym nabierają lekkości. Swobodną atmosferę wprowadza do wnętrz także dywany z trawy morskiej.

Nadmorski hotel
Autor: serwis prasowy BM Housing

Cudowna atmosfera, która panuje w hotelu to nie tylko zasługa mebli, ale również dodatków i dekoracji. Jednym z takich elementów są lampy. Modele wiszące z plecionymi abażurami kołyszą się lekko popychane morską bryzą. Samo światło jest dyskretne, nastrojowe – buduje klimat. Warte wspomnienia są również nowoczesne lampy stołowe z białym abażurem ozdobione artystycznym zarysem kobiecego profilu, a także metalowe lampki nocne o prostym klasycznym kształcie.

W pokojach na półkach, biurkach i komodach stoi ceramika dobrana tak, by kolorystycznie nawiązywała do poduszek, kapy na łóżko i zasłon.

Nadmorski hotel
Autor: serwis prasowy BM Housing

Paleta barw w pokojach i pozostałych częściach hotelu oscyluje pomiędzy odcieniem złotego piasku plaży, zasnutego chmurami nieba i grzbietów fal, gdy morze staje się niespokojne.

Stonowane wnętrze dynamizują wzorzyste poduszki w paski i kolorowe geometryczne figury. 

Zobacz więcej zdjęć wyjątkowego hotelu:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE