MM 10/2018 - Udany mariaż: Agata Ligenza

2018-09-05 16:22

Kombinację kobiecych detali, rodzinnych pamiątek i mebli z duszą Agata ujęła w proste biało-czarne ramy. W ten sposób połączyła swoje dwie natury oraz damsko-męskie światy domowników.

Spis treści

  1. Proste decyzje
  2. Bieg z przeszkodami

Jedną z najcenniejszych pamiątek Agaty stanowi obrazek z życzeniami napisanymi z okazji jej narodzin. Został wykonany na specjalne zamówienie prababci Genowefy. Zajmuje on honorowe miejsce w witrynce, otoczony innymi przedmiotami o wyjątkowej historii i znaczeniu. Sąsiaduje z nim krucha porcelana – zarówno ta sprezentowana gospodyni przez jej mamę, jak i skarby upolowane na aukcjach w internecie oraz targach staroci. Sporo tu rżniętego szkła oraz pękatych dzbanków i imbryków. Agata lubi mieć wybór. A do tego bywa sentymentalna.

Proste decyzje

Mimo romantycznej natury, urządzając mieszkanie dla siebie i swoich trzech mężczyzn, postanowiła twardo stąpać po ziemi. Za motyw przewodni wybrała uniwersalną biel urozmaiconą czarnymi akcentami oraz naturalnymi dekoracjami. Adam wsparł ją w tym wyborze i mocno zaangażował się w wykańczanie mieszkania. Hydraulika i elektryka nie są mu straszne, ale lubi też bardziej wyrafinowane prace (aktualnie samodzielnie konstruuje gramofon).

Bieg z przeszkodami

Rzecz jasna nie wszystko szło jak z płatka. To zabrakło kafli, to zamówione futryny i drzwi okazały się być większe od wnęk. Nie mieli wyjścia – improwizowali. Brakujące płytki zastąpili innymi, dzięki czemu na podłodze w przedpokoju powstał interesujący dekor. Z kolei za ciasne wnęki Adam potraktował piłą tarczową. To nic, że całe mieszkanie znów tonęło w kurzu i pyle. Wrodzona pogoda ducha oraz radość z nowego mieszkania pozwoliły im wyjść z tego zawirowania bez szwanku.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE