Szlakiem wspomnień

2017-06-23 13:04 Zofia Malicka
Eklektycznie
Autor: Mariusz Bykowski Rodzinne pamiątki i skarby przywiezione z podróży sprawiły, że w mieszkaniu zagościła istna mieszanka stylów. Stonowaną gamę kolorystyczną ożywiają rośliny, które uprawia Justyna. – Obdarzamy je olbrzymią dawką miłości i pozytywnej energii, dlatego tak pięknie rosną – mówi Wojciech.

Ważne chwile zaklęte w przedmiotach. Kolory i wzory kojarzące się z odwiedzonymi miejscami. Pamiątki rodzinne… To sposób Justyny i Wojciecha na stworzenie w mieszkaniu niepowtarzalnego klimatu. Takiego, którego nie ma nikt inny – ich własnego.

Gdy Justyna i Wojciech szukali swojego pierwszego mieszkania, postanowili skupić się na warszawskiej Pradze. Wybór padł na nową inwestycję, wśród niskiej zabudowy i zieleni, w cichym miejscu (mimo że tuż obok jest duża, ruchliwa ulica). W mieszkaniu o powierzchni 48 m kwadratowe były dwa nieduże pokoje, mała oddzielna kuchnia oraz łazienka. Justyna i Wojtek od razu wiedzieli, że ten układ trzeba będzie zmienić, ponieważ najbardziej zależało im na otwartej, doświetlonej przestrzeni.
O pomoc poprosili dobrą koleżankę, architektkę Dorotę Janusiewicz z Projectowni, która od razu „miała pomysł” na te wnętrza.

 

Efekt, jaki osiągnęła architektka, oraz mnóstwo inspiracji do mieszkania zobaczycie w najnowszym - lipcowym numerze M jak mieszkanie. Zachęcamy, warto!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021