Świetnie urządzona KAWALERKA 23 m2. Pomysł na MAŁE MIESZKANIE w bloku ZDJĘCIA

2013-09-24 14:10

Kawalerka o powierzchni 23 m2 została sprytnie urządzona, dzięki czemu przestrzeń małego mieszkania wydaje się większa i jest w nim mnóstwo miejsca do przechowywania. Zobacz, jak pomysłowo urządzić kawalerkę w bloku.

kawalerka aranżacja
Autor: mat. prasowe inwestycja Starter Aranżacja kawalerki w bloku jest przemyślana i ciekawa. Jasne kolory powiększyły optycznie małe wnętrze, a sprytny system schowków ułatwia przechowywanie.

Kawalerka mieści się w bloku, ale dość nietypowym, gdyż bardziej jest on eleganckim apartamentowcem z mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem i zakup. Nam spodobała się przemyślana aranżacja jednego z małych mieszkań inwestycji developerskiej Starter, która ma być wygodnym kompleksem mieszkalnym dla studentów i singli.

Aranżacja kawalerki z pomysłem

23 m2 kawalerki to mała przestrzeń dlatego projektantka starała się dobrze wykorzystać każdy centymetr wnętrza. Małe mieszkanie urządzone jest w jasnych barwach, dzięki czemu udało się optycznie powiększyć przestrzeń. Przyczyniła się do tego także jednolita w całym mieszkaniu, jasna podłoga. W salonie z kuchnią nie ma zbędnych mebli, a spokojną kolorystykę wnętrza nieco ożywia sofa w kolorze ochry oraz ciekawy napis na ścianie. Kolory i materiały w małym mieszkaniu zostały dobrane w taki sposób, aby ożywić wnętrze, ale go nie przytłoczyć. Dzięki temu w kawalerce udało się uzyskać efekt lekkości i spójności.

Ciekawym rozwiązaniem w kawalerce jest łóżko na podwyższeniu, pod którym z jednej strony znajduje się pojemna szafa na ubrania, z drugiej mini regał z telewizorem w salonie.