Siatka Bagua: POBIERZ. Zasady feng shui w mieszkaniu WIDEO

2013-05-11 20:12
siatka bagua feng shui zasady
Autor: urzadzamy.pl

Gotowa siatka Bagua do pobrania! Poznaj zasady feng shui w mieszkaniu, które pomogą odmienić Twoje życie. Możesz także pobrać PRZEZROCZYSTĄ siatkę Bauga do nałożenia na plan mieszkania.

Według zasad feng shui wszystkie aspekty naszego życia są zależne od nas samych. Poprawę sytuacji życiowej możemy uzyskać dzięki harmonijnemu urządzeniu domu według zasad feng shui. Przygodę z feng shui w mieszkaniu warto rozpocząć od przygotowania siatki Bagua.

Feng shui w mieszkaniu: siatka Bagua

Kluczem do poznania zasad feng shui w mieszkaniu jest siatka Bagua - to kwadrat dzielący się na 9 równych kwadratów, z których każdy odpowiada za konkretną strefę naszego życia.

1 – to kariera, droga życiowa
2 - związki
3 - rodzina
4 – bogactwo, obfitość
5 -  zdrowie i harmonia
6 – to podróże, przyjaciele, filantropia
7 – to nasza przyszłość, dzieci oraz kreatywność
8 – wiedza, kontemplacja
9 - sława i reputacja

Siatka Bagua pobierz: wstęp do feng shui w mieszkaniu

Plan naszego mieszkania rysujemy na kartce i wpisujemy go w kwadrat lub prostokąt. W takim samym kwadracie rysujemy (lub pobieramy) siatkę Bagua. Dobrze, aby była ona na przezroczystym materiale (folia).

POBIERZ gotową siatkę Bagua:

Pobierz - biała  siatka Bagua

Pobierz - siatka Bagua przezroczystą

Pobierz - siatka Bagua - fioletowa

Siatkę Bagua układamy zawsze w ten sposób, aby wejście do mieszkania było w strefie 1, 6 lub 8. Siatkę Bagua możemy też nałożyć na konkretne pomieszczenie i w nim rozpocząć stosowanie zasad feng shui w mieszkaniu, które mogą wpłynąć na poprawę naszego życia

WIDEO: jak stosować siatkę Bagua na planie mieszkania >>>