ROMANTYCZNE WNĘTRZA: 15 pomysłów na marzycielski wystrój wnętrz ZDJĘCIA

2013-11-27 15:59

Romantyczny wystrój wnętrz to nie tylko łagodne, pastelowe barwy i kobiece dekoracje. Nowoczesne romantyczne wnętrza to także szkło, kryształ i ciekawe zestawienia faktur i dodatków. Zobacz pomysły na marzycielski wystrój wnętrz ZDJĘCIA. 

Spis treści

  1. Romantyczny wystrój wnętrz: pomyśl o tapecie
  2. Nowoczesne wnętrza romantyczne
  3. Wystrój wnętrz w dawnym stylu

Są barwy we wnętrzach, które nieodzownie kojarzą się z romantycznym wystrojem. Delikatne błękity, beż, pudrowy róż i biel w odpowiednich proporcjach i zestawieniach wprowadzają do wystroju wnętrz marzycielski, łagodny klimat.

Romantyczny wystrój wnętrz: pomyśl o tapecie

Romantyczny nastrój możemy stworzyć we wnętrzu stosując na ścianie ciekawą tapetę. Sprawdza się te w kwiatowe wzory, delikatne pastelowe wzory, albo fototapety z nastrojowym zdjęciem.

Nowoczesne wnętrza romantyczne

Nowoczesny wystrój wnętrz również może być romantyczny. Wystarczy, że w aranżacji wnętrza wykorzystamy kryształowe żyrandole o nowoczesnych liniach i wzorach, a połyskujące tafle szkła w domowych sprzętach połączymy z pastelowymi barwami. W takim wystroju wnętrz sprawdzi się również łączenie designerskich, nowoczesnych mebli z odnowionymi, z odzysku.

Wystrój wnętrz w dawnym stylu

Łagodny klimat we wnętrzu uzyskamy stosując w wystroju dekoracyjne, przezroczyste tkaniny oraz stare meble i dodatki, które odnowimy dając im drugie życie. Stare ramy luster i meble odnowione techniką shabby chic same w sobie stworzą rozmarzony klimat we wnętrzu. Możemy się także pokusić o postarzenie nowych przedmiotów – efekt wystroju wnętrz będzie podobny.

Romantyczne wnętrza: kolor i dekoracje
Autor: Aleksandra Laska Romantyczny klimat we wnętrzu tworzą subtelne kolory oraz elementy wystroju: meble, dekoracje, faktury.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE