ROMANTYCZNE WNĘTRZA: 15 pomysłów na marzycielski wystrój wnętrz ZDJĘCIA

2013-11-27 15:59

Romantyczny wystrój wnętrz to nie tylko łagodne, pastelowe barwy i kobiece dekoracje. Nowoczesne romantyczne wnętrza to także szkło, kryształ i ciekawe zestawienia faktur i dodatków. Zobacz pomysły na marzycielski wystrój wnętrz ZDJĘCIA. 

Są barwy we wnętrzach, które nieodzownie kojarzą się z romantycznym wystrojem. Delikatne błękity, beż, pudrowy róż i biel w odpowiednich proporcjach i zestawieniach wprowadzają do wystroju wnętrz marzycielski, łagodny klimat.

Romantyczny wystrój wnętrz: pomyśl o tapecie

Romantyczny nastrój możemy stworzyć we wnętrzu stosując na ścianie ciekawą tapetę. Sprawdza się te w kwiatowe wzory, delikatne pastelowe wzory, albo fototapety z nastrojowym zdjęciem.

Nowoczesne wnętrza romantyczne

Nowoczesny wystrój wnętrz również może być romantyczny. Wystarczy, że w aranżacji wnętrza wykorzystamy kryształowe żyrandole o nowoczesnych liniach i wzorach, a połyskujące tafle szkła w domowych sprzętach połączymy z pastelowymi barwami. W takim wystroju wnętrz sprawdzi się również łączenie designerskich, nowoczesnych mebli z odnowionymi, z odzysku.

Wystrój wnętrz w dawnym stylu

Łagodny klimat we wnętrzu uzyskamy stosując w wystroju dekoracyjne, przezroczyste tkaniny oraz stare meble i dodatki, które odnowimy dając im drugie życie. Stare ramy luster i meble odnowione techniką shabby chic same w sobie stworzą rozmarzony klimat we wnętrzu. Możemy się także pokusić o postarzenie nowych przedmiotów – efekt wystroju wnętrz będzie podobny.

Romantyczne wnętrza: kolor i dekoracje
Autor: Aleksandra Laska Romantyczny klimat we wnętrzu tworzą subtelne kolory oraz elementy wystroju: meble, dekoracje, faktury.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021