Projekt mieszkania z antresolą: pastelowe dodatki w nowoczesnym wnętrzu

2016-06-09 15:05 Anna Szeweluk

Projekt mieszkania z antresolą autorstwa pracowni Shoko design to skandynawska aranżacja w nowoczesnej wersji. W przytulnym wnętrzu zamieszkały geometryczne wzory i pastelowe dodatki w modnym kolorze Rose Quartz. Zobacz niezwykły projekt mieszkania z antresolą!

Motywem przewodnim projektu mieszkania z antresolą są pastelowe kolory i geometria, pojawiające się we wnętrzu bardzo konsekwentnie. Inspiracje geometrycznymi wzorami w aranżacji mieszkania wyraźnie widać na ścianach oraz podłodze, w kształtach mebli oraz pod postacią dodatków. Kolory pastelowe pojawiają się głównie jako dodatki do nowoczesnego wnętrza, sama aranżacja – poprzez zastosowane materiały, faktury i uniwersalne kolory – pozostaje ponadczasowa i nawiązuje do stylu skandynawskiego. Antresola to część nocna z miejsce do spania.

Zobacz też: Pastelowe dodatki do wnętrz >>>

Projekt mieszkania z antresolą: salon i jadalnia

W projekcie mieszkania z antresolą – salon i jadalnia to jedna, wspólna strefa. Wnętrze mieszkania zostało urządzone w nowoczesnej wersji stylu skandynawskiego. Aranżacja jest ciepła i przytulna. Jasne, pastelowe dodatki dodają wnętrzu mieszkania lekkości. Na podłodze pojawiła się drewniana posadzka. Był to dobry pomysł przy tak wysokim pomieszczeniu, drewno bowiem ociepliło całe wnętrze i dodało mu przytulnego wyrazu. Ściany w mieszkaniu zostały pomalowane w geometryczne wzory w odcieniach szarości i bieli. W części jadalnianej stanął duży, drewniany stół z miejscem do siedzenia dla 6 osób. Przy nim pojawiły się kultowe krzesła projektu Eamsów. Tę strefę w mieszkaniu oświetlają duże, wysokie okna. W salonie najważniejszym meblem jest wygodna, szafa sofa, uzupełniona o drewniany stolik kawowy. Na ścianie naprzeciwko zawisł telwizor.

Autor projektu: www.shokodesign.com