Pomysłowe prezenty na walentynki i uczuciowe dekoracje wnętrz

2012-02-06 11:00 Redakcja

Co na walentynki? Zainspirowani perypetiami bohaterów filmu „Listy do M.”, stworzyliśmy na walentynki butik, czyli dekoracje wnętrz i prezenty walentynkowe prosto z serca. W końcu „All you need is love”!

Czy wiesz, co podarować na walentynki, jaki wybrać prezent? Magia walentynek nie polega na drogich podarunkach, prezenty na walentynki powinny być sympatyczne i kojarzyć się z uczuciem. Przygotowaliśmy walentynkową kolekcję dodatków i dekoracji wnętrz. Zobaczcie w galerii zdjęć klasyczne i zabawne dekoracje wnętrz - w kształcie serca i w kolorze czerwonym. Polecamy zarówno romantyczne dodatki do wnętrza, jak i pomysły na prezenty walentynkowe dla niej i dla niego.

Walentynki: prezenty i dekoracje wnętrz

Aranżując walentynkowe wnętrze, warto zwrócić uwagę na wybór pięknych tekstyliów: poszewek dekoracyjnych, obrusów, koców. Wybierzcie te w kolorze czerwonym, ozdobione motywami serc. Na walentynki sprawdzą sie także dodatki do wnętrz, które dodadzą zmysłowości: zapachowe świece, eleganckie świeczniki, dekoracyjne naczynia, podkładki w kształcie serca itp. Takie dodatki i dekoracje wnętrz to również atrakcyjny pomysł na prezent walentynkowy.

Prezent walentynki
Autor: Materiały prasowe firm