Pomysł na aranżację jadalni: PIĘKNA JADALNIA w oranżerii

2013-07-10 14:30

W aranżacji jadalni króluje światło, dekoracyjne shuttersy, drewno i designerskie krzesła. Jadalnia została dobudowana do domu, z którym łączą ją przeszklone drzwi. Przytulna jadalnia w oranżerii stanowi dodatkowe miejsce spotkań dla mieszkańców domu.

Przestronna jadalnia mieści się w domu letniskowym, do którego została dobudowana. Aranżacja jadalni jest jasna i ciepła. Wnętrze zostało zbudowane z drewna, dzięki czemu zyskało niepowtarzalny klimat.

Aranżacja jadalni: drewno i styl

W jadalni główną rolę pełni światło, które wpada do niej przez wysokie okna ozdobione białymi shuttersami. Jadalnia została dobudowana do domu, dzięki czemu zyskano dodatkową powierzchnię. Jasne drewno na podłodze i drewniane ściany powodują, że aranżacja jadalni jest ciepła i przytulna, a jej wystrój nawiązuje do wnętrz w stylu skandynawskim. Białe designerskie krzesła z tworzywa to nowoczesny akcent w naturalnym otoczeniu. Krzesła ciekawie komponują się z bielą shuttersów. Przez duże, przeszklone drzwi jadalnia łączy się z salonem w domu, który dzięki temu połączeniu wydaje się bardziej przestronny.