Nowoczesna kawalerka 24 m2: ARANŻACJA KAWALERKI w bieli i czerni ZDJĘCIA

2013-09-30 16:10 Monika Czerwińska - Konarska
aranżacja kawalerki
Autor: mat. prasowe inwestycja Starter

Aranżacja kawalerki  o powierzchni 24 m2 w kontrastowych barwach wcale nie musi zmniejszać optycznie powierzchni. Panujący w wystroju minimalizm i konsekwencja kolorystyczna sprawiają, że małe mieszkanie pozostaje przestronne.

Aranżacja kawalerki, czyli pokoju z aneksem kuchennym i łazienką, jest wyjątkowo funkcjonalna.
Znajduje w niej wszystko, co jest potrzebne do codziennego życia – sofa z funkcją spania, mebel „wielozadaniowy” w salonie łączący w sobie pojemną szafę i miejsce na telewizor oraz aneks kuchenny. Mimo tylu funkcji minimalistyczna aranżacja kawalerki sprawia, że wnętrze mieszkania pozostaje spójne i przestronne.

Aranżacja kawalerki w kontrastowych barwach

Zarówno wielofunkcyjny regał w salonie,  jak i zabudowa kuchenna, zaprojektowane są w kontrastowych barwach na bazie bieli i czerni. Ciemna sofa wyróżnia się na tle białych ścian, a czerwone dodatki ożywiają wnętrze. Jednak dzięki jednolitej jasnej podłodze i białym ścianom aranżacja kawalerki pozostaje spójna i czytelna. W oknie zastosowano rolety zamiast zasłon, które nie zabierają cennej przestrzeni małego mieszkania, a dodatkowo ładnie rozpraszają wpadające do wnętrza światło dzienne.

Małe mieszkanie: minimum mebli i dekoracji

Minimalistyczny aneks kuchenny, sofa z funkcją spania i regał w całości zapewniają wygodę w tak małym mieszkaniu. Proste, geometryczne kształty idealnie wpisują się w przestrzeń pomieszczenia - jedynie okrągły stolik i puf wyłamują się z panującej tu geometrii. Oszczędne dekoracje na ścianie w postaci piktogramów podkreślają panujący w kawalerce minimalizm.

aranżacja kawalerki
Autor: mat. prasowe inwestycja Starter
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Z czerwcowym „M jak Mieszkanie” w sezon letni wkraczamy pełni optymizmu – z fantazją, lekkością i w kolorze! Pomogą w tym rozwiązania, meble i dodatki, które poprawią nasz komfort wypoczynku i pozwolą poczuć się jak na wakacjach.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2021