Natrysk bez brodzika - jak go zrobić

2017-10-27 16:35 Małgorzata Pawlak
Równo na podłodze
Autor: mat. prasowe Hansgrohe Wykonanie natrysku powierz wykwalifikowanemu fachowcowi. Wiąże się to ze zrobieniem wylewki z odpowiednim spadkiem oraz zabezpieczeniem przeciwwilgociowym na całej powierzchni podłogi w łazience. Na zdj. kabina typu walk-in z deszczownią i zestawem prysznicowym Rainmaker Select, Hansgrohe.

Prysznic z płaskim brodzikiem albo zupełnie bez niego. Te dwa rozwiązania zyskują popularność i w małych łazienkach, i dużych pokojach kąpielowych. Podpowiadamy, co wziąć pod uwagę, by cieszyć się natryskiem na dobrym poziomie.

Montaż takich natrysków nie jest dziś problemem dzięki innowacyjnym patentom, m.in. systemom odpływowym. Te najnowszej generacji nie wymagają głębokiej ingerencji w warstwy podłogi, jak było w przypadku ich poprzedników. Do wyboru masz odpływy punktowe i liniowe (osiągają one długość 2,8 m i mogą być podświetlone diodami)...

 

Więcej o tym, jak zrobić prysznic bez brodzika, dowiesz się z numeru specjalnego Trendy - M jak mieszkanie poleca! Znajdziesz w nim też mnóstwo inspiracji, pomysłów innowacyjnych rozwiązań.