Natrysk bez brodzika - jak go zrobić

2017-10-27 16:35
Równo na podłodze
Autor: mat. prasowe Hansgrohe Wykonanie natrysku powierz wykwalifikowanemu fachowcowi. Wiąże się to ze zrobieniem wylewki z odpowiednim spadkiem oraz zabezpieczeniem przeciwwilgociowym na całej powierzchni podłogi w łazience. Na zdj. kabina typu walk-in z deszczownią i zestawem prysznicowym Rainmaker Select, Hansgrohe.

Prysznic z płaskim brodzikiem albo zupełnie bez niego. Te dwa rozwiązania zyskują popularność i w małych łazienkach, i dużych pokojach kąpielowych. Podpowiadamy, co wziąć pod uwagę, by cieszyć się natryskiem na dobrym poziomie.

Montaż takich natrysków nie jest dziś problemem dzięki innowacyjnym patentom, m.in. systemom odpływowym. Te najnowszej generacji nie wymagają głębokiej ingerencji w warstwy podłogi, jak było w przypadku ich poprzedników. Do wyboru masz odpływy punktowe i liniowe (osiągają one długość 2,8 m i mogą być podświetlone diodami)...

 

Więcej o tym, jak zrobić prysznic bez brodzika, dowiesz się z numeru specjalnego Trendy - M jak mieszkanie poleca! Znajdziesz w nim też mnóstwo inspiracji, pomysłów innowacyjnych rozwiązań.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022