Nasz Nowy Dom, Guzów. Metamorfoza domu Niny. Ekipa musiała się pozbyć szczurów! Mamy zdjęcia przed i po remoncie

2023-11-02 21:10

Oto, jak zmienił się dom pani Niny ze wsi Guzów, która była bohaterką 297. odcinka programu "Nasz Nowy Dom". Dziurawy dach i niebezpieczna instalacja elektryczna to tylko niektóre z problemów, z którymi mierzyła się kobieta. Metamorfoza jej starego domu robi ważenie!

Spis treści

  1. Nasz nowy dom, odc. 297. Guzów
  2. Dziurawy dach i szczury biegające po podłodze
  3. "Nasz nowy dom" Guzów - zdjęcia przed i po remoncie

Nasz nowy dom, odc. 297. Guzów

Pani Nina mieszka w niewielkiej mazowieckiej wsi Guzów wraz z córkami – Roksaną i Nikolą. Rodzina kilka lat temu przeżyła tragedię, w odstępie zaledwie kilku dni zmarli mąż pani Niny i jej mama. Dziewczynki w jednej chwili straciły ukochanego tatę i babcię. Pani Nina, w żałobie, musiała zacząć radzić sobie sama za wszystkim.

Czytaj też: Mieszkała w sklepie spożywczym. Oto metamorfoza domu Ilony. Zdjęcia przed i po remoncie

Dziurawy dach i szczury biegające po podłodze

Największym przeciwnikiem okazał się ich stary dom. Pracująca dorywczo kobieta zapożyczając się, wyremontowała kuchnię. Nie była jednak w stanie poradzić sobie ze śmiertelnie niebezpieczną instalacją elektryczną, wymagającą zmian kotłownią i dziurawym dachem. Cała rodzina spała w jednym pokoju, a nocami słychać było biegające po domu szczury.

"Nasz nowy dom" Guzów - zdjęcia przed i po remoncie

Los rodziny odmieniła ekipa Polsatu - w 297. odcinku "Naszego Nowego Domu" na jej czele stanęli Ela, Maciek i Wiesław z brygadą. Zobacz niezwykłą metamorfozę domu Niny ze wsi Guzów położonej w województwie mazowieckim.

QUIZ PRL: Żyłeś w PRL-u to musisz to znać! Tylko nieliczni rozwiną te skróty

Pytanie 1 z 10
PZPR: