MM 05/15 - Iwona Sieniawska: Wymarzone warsztaty

2015-11-08 18:32

Tym razem redakcja MM została zaproszona na sesję zdjęciową połączoną z warsztatami! Nauczyłyśmy się, jak domowym sposobem zrobić mydełko glicerynowe, a także zawieszkę w technice sutaszu. Zapraszamy na dwie lekcje krok po kroku, które uwieczniłyśmy specjalnie dla was!

Ploteczkarnia
Autor: Mariusz Purta Zanim przystąpiłyśmy do zdjęć, przy pysznej kawie dziewczyny opowiedziały nam o sobie. Podziwiałyśmy antyczne meble i gustowne dodatki, które Kasia gromadzi od dłuższego czasu, odwiedzając niezliczone galerie z antykami i pchle targi.

Zabytkowa kamienica w centrum Warszawy, klimatycznie urządzone wnętrza oraz zapach olejków eterycznych unoszących się w całej pracowni... Oto królestwo Katarzyny Urbańskiej, pomysłodawczyni i właścicielki Ploteczkarni (na zdj. z lewej). Razem z Iwoną Sieniawską (z prawej) prowadzą tutaj warsztaty rękodzielnicze. Kosmetyki ekologiczne, biżuteria, scrapbooking, florystyka – to niektóre z propozycji zajęć. Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję albo dopiero jej poszukujesz, to jest miejsce właśnie dla ciebie.

Nasi Partnerzy polecają