MM 05/15 - Iwona Sieniawska: Wymarzone warsztaty

2015-11-08 18:32

Tym razem redakcja MM została zaproszona na sesję zdjęciową połączoną z warsztatami! Nauczyłyśmy się, jak domowym sposobem zrobić mydełko glicerynowe, a także zawieszkę w technice sutaszu. Zapraszamy na dwie lekcje krok po kroku, które uwieczniłyśmy specjalnie dla was!

Ploteczkarnia
Autor: Mariusz Purta Zanim przystąpiłyśmy do zdjęć, przy pysznej kawie dziewczyny opowiedziały nam o sobie. Podziwiałyśmy antyczne meble i gustowne dodatki, które Kasia gromadzi od dłuższego czasu, odwiedzając niezliczone galerie z antykami i pchle targi.

Zabytkowa kamienica w centrum Warszawy, klimatycznie urządzone wnętrza oraz zapach olejków eterycznych unoszących się w całej pracowni... Oto królestwo Katarzyny Urbańskiej, pomysłodawczyni i właścicielki Ploteczkarni (na zdj. z lewej). Razem z Iwoną Sieniawską (z prawej) prowadzą tutaj warsztaty rękodzielnicze. Kosmetyki ekologiczne, biżuteria, scrapbooking, florystyka – to niektóre z propozycji zajęć. Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję albo dopiero jej poszukujesz, to jest miejsce właśnie dla ciebie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE