Mieszkanie jak wnętrza z przełomu lat 50. i 60.

2011-03-11 13:13

Właściciele lubią styl vintage i wzornictwo z lat 60., które jest obecnie modne. W ich mieszkaniu aranżacja wnętrz jest w klimacie retro. W wystroju wnętrz pełno jest odwołań do peerelowskich lat 50. i 60. Na ścianach wiszą propagandowe plakaty, część mebli i przedmiotów jest z odzysku i pochodzi z lat 60.

Mieszkanie ma 84 metry kwadratowe. Wystarczająco dużo dla czteroosobowej rodziny. Właściciele zastnawiając się jak urządzić mieszkanie, mieli ułatwione zadanie, ponieważ pokoje są ustawne, położone symetrycznie po obu stronach długiego korytarza. Aranżacja wnętrz to miks starego z nowym.

Jak urządzić mieszkanie: aranżacja wnętrz w stylu lat 60.

Na podłodze piękna podłoga - dębowa klepka, choć skrzypiąca już ze starości. Dwuskrzydłowe drzwi do pokoi. - Od razu poczuliśmy się tu dobrze - wspomina Ania. - A w dodatku na ścianie wisiał enerdowski kalendarz - ustawiany ręcznie, czyli gadżet, który idealnie pasował do planowanego przez nas wystroju tego mieszkania. Aranżacja wnętrz to rekonstrukcja wystroju mieszkań z przełomu lat 50. i 60. Wzornictwo z lat 50. i 60. to pasja właścicielki. Teraz też jest bardzo modne.

Nasi Partnerzy polecają